Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
08-06-2012, 03:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2012 03:04 PM przez Maverick.)
Post: #95
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 4 czerwca
No właśnie o tym piszę panie Masterangelo, że wszędzie wietrzysz spiski i teorie spiskowego. Jestem fanem boksu, ale bardziej kocham Polskę niż boks, więc nie będę atakował Polaków za to, że walczą z lżejszymi rywalami po to by dalej mieć tytuł.

Co do pasa WBC w avatarze to chodzi o Floyda chyba powinieneś wiedzieć, że on się obchodzi z sympatią do pasa WBC, więc dlatego i u mnie ten pas jest w avatarze. Co do walki z Greenem była bardzo popularna w Australii, więc tu nie masz racji co do walki z Robinsonem pełna zgoda, ale wypisałem Ci czołówkę WBC i to jakie reakcje by były i nijak się do tego nie odniosłeś. A co do walki z Palaciosem to myślisz, że po pierwszej walce ktoś poza fanami boksu chce to obejrzeć?

I nie zależy mi na Wasylu czy Diablo tylko doceniam to, że potrafili zdobyć pas mistrzowski dla Polski o bronić go w Polsce i doczekaliśmy się tu walk mistrzowskich i po prostu myślę podobnie do nich jeśli ja bym pracował na coś 7 lat to nie dałbym okazji komuś z kim rywalizuję by zdobył to w 4 lata jeszcze moim kosztem i zepchnął mnie w cień. Co do Wasilewskiego to akurat mam do niego parę zastrzeżeń, ale kijem rzeki nie zawrócę, więc nie mam ale, że dopasował się do reguł jakie rządzą boksem. A Wasyl potrafił doprowadzić 3 razy do tego, że jego zawodnicy byli oficjalnymi pretendentami do pasa MŚ. Czy ktoś inny w Polsce to osiągnął? - Nie, bo Master woli sobie pokrzyczeć i przez opinie społeczną liczył, że uda się taką walkę wymusić.

A co do normalności jak zwykle czytasz to jak chcesz, jeśli mi powiesz, że na orgu nie dominują hejterzy Wasyla to padnę ze śmiechu. Jest bardzo negatywne nastawienie do tej grupy i taka jest prawda. No i oczywiście też występuje u Ciebie to co u większości osób w necie czyli brak właśnie szacunku do innych ja szanuję wszystkich mimo, że się z nimi nie zgadzam bo to jest podstawą kultury, której w necie wielu brakuje.

I ciekawe jest to, że jeśli ktoś kibicuje właśnie kulturze i Polsce to jest to tu źle widziane, ale jakbym bronił Sauerlanda to już byłoby po prostu nie mainstreamowe. Nie lubię Masternaka bo cała swoją medialność oparł na atakowaniu Diablo, bo nie podoba mi się takie krzyczenie o walki z kimś tak samo jak zachowanie Haye'a czy Chisory.

Pewnie jak Ci napiszę, że nie mam problemu z rywalami Kliczków to też Ci się nie spodoba i uznasz, że Boente jest moim znajomym? Właśnie Kliczki idealnie odwzorowują moje podejście do boksu. Nie chcą dać zarobić Chisorze w walce z Władem, bo nie okazał mu szacunku, a za grosze walczyć się nie zgodzi. Haye'owi dali zarobić tylko dlatego, że miał pasek na którym im zależało, walczą, ze wszystkimi pretendentami bo im zależy na mistrzowskich pasach. A w dobrowolnych obronach to już jest różnie raz walczą z kimś tego wartym, a raz nie, ale inna sprawa, że duża część czołówki z nimi nie chce walczyć. I to jest moja wizja boksu. Dalej uważasz to za zło Twojej kochanej dyscypliny?
A co znajomość rankingów wg mnie to chyba normalna rzecz dla fana boksu ja co miesiąc jak się pojawiają zestawienia to je studiuję, a WBC najchętniej bo tak jest jawna pierwsza 40-stka, a nie 15-stka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 4 czerwca - Maverick - 08-06-2012 03:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości