Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
17-05-2012, 06:34 PM
Post: #78
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 14 maja!
@Mastrangelo
Rozważałem jeszcze ciekawego Panamczyka Ricardo "El Matematico" Nuneza (co za ksywa!), który ma w ostatnich 2 latach znakomitą passę (od czasu, gdy znokautował go Drian Francisco, ale to przecież może się zdarzyć każdemu w wieku 22 lat), w jego rekordzie można znaleźć solidnego Liborio Solisa, Oscara Blanquet, a przede wszystkim Carlosa Tamarę. Nunez jest obowiązkowym pretendentem IBF, więc mam nadzieję, że to zmobilizuje wreszcie Mthalane do ruszenia szanownego tyłka i powrotu na ring. Bardzo byłbym ciekaw takiego starcia.

Sonny Boy znowu udaje się na wyjazd i dopiero będzie śmiesznie, jeśli ustrzeli Igarashiego, czego nie wykluczam. Zostawiam go na razie tam, gdzie jest, bo musiałbym inaczej zrzucić też Ponga i zrobić małą rewolucję.

Viloria z kolei ma dwie drogi do wyboru - albo "konsumuje" swój status i np. wyrównuje rachunki z Tamarą czy Sosą (ten ostatni jest wysoko w rankingu WBO, ale myślę, że raczej kusi go inny tytuł), albo chce osiągnąć jeszcze więcej i unifikuje, bądź walczy z młodym wilkiem Melindo (jeżeli ten pokona Gelesa, oczywiście). W unifikacje w muszej nie chce mi się wierzyć, jedyna możliwa to z Marquezem, ale ten ma już nagraną walkę w lipcu. Melindo podobno nie był gotowy na Mthalane całkiem niedawno, więc nie wierzę, by rzucał się teraz na Vilorię.

Ciekawa jest ta kategoria, podoba mi się to, że w przeciwieństwie do sąsiednich, jest tu dość szeroka czołówka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 14 maja! - Maynard - 17-05-2012 06:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości