Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
15-05-2012, 04:18 PM
Post: #74
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 14 maja!
Zaktualizowałem kilka kategorii wagowych.

Musza:
-Viloria po wygranej z Nino umacnia się na pierwszym miejscu. Czekam na dalsze ruchy innych mistrzów, ale, jak na ten moment, tylko "Tyson" Marquez mógłby go przeskoczyć, gdyby wygrał z kimś z czołówki.
-przesunałem Melindo, któremu ostatnio się bacznie przyjrzałem, na miejsce 6 z 8, przeskakuje Sosę, który w tej kategorii szału nie robi,
-Mayol, po bardzo pewnym pokonaniu Mirandy ląduje na miejscu 8 (wcześniej nieklasyfikowany), Miranda wypada z rankingu
-16 lipca w Japonii walka Igarashi-Jaro, więc dowiemy się w końcu czegoś więcej o tych dwóch zawodnikach (na tej samej gali Uchiyama zmierzy się z Farenasem)

Średnia:
-Gołowkin przeskakuje Macklina; wiadomo, że pod względem talentu, to co najmniej 2 miejsce, ale czekamy na wyniki. Póki co, niech ma to 5 miejsce, tendencja jest zwyżkowa, brakuje tylko jakiegoś konkretniejszego przeciwnika.

Junior ciężka:
-Po porażce z Arslanem wypada z rankingu Aleksiejew. Chciałem za niego wrzucić właśnie Arslana, ale ostatecznie postawiłem na Jonesa, który przecież kiedyś z nim wygrał. Prośby kilku użytkowników zostały zatem spełnione.

Bajsangurow pokazał się z całkiem dobrej strony, ale na chwilę obecną zostaje poza rankingiem. Czekam na jego walkę z Konecnym, ciągle odkładaną. Póki co, wyżej cenię Czecha.

W przyszłym tygodniu zrewiduję na pewno ranking dla super muszej (okazją walka Rosasa z Sanchezem).

Ciągle się zastanawiam, co zrobić z Petersonem. Do następnej aktualizacji zostaje w rankingu, ale skłaniam się ku wyrzuceniu go (chociaż osobiście uważam odrobinę testosteronu za mniejsze oszustwo, niż np. ewidentny wał sędziowski).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 14 maja! - Maynard - 15-05-2012 04:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości