Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
11-05-2012, 04:35 PM
Post: #69
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 8 maja!
@Drogi Maverick'u Big Grin
a) Co do Haye'a. Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale ja nie umieszczalem Haye'a nad bracmi. Nigdy. Zawsze na 1 miejscu u mnie byl Vitali. Haye był drugi lub niżej (zależy). (Mowa oczywiście o realnym, osobistym rankingu. Gdybym miał wymieniać ulubieńców to Braci byś u mnie w 10 nie spotkał.)
b) Co do Chambersa to nie chodzilo mi akurat w jego przypadku ze on jest slaby tylko ze Povietkin na jego tle wypadl slabo. Tu się przyznam do pomyłki.
c) Co do obiektywizmu to wspomnialem o nim apropo Povietkina wiec to sie pokrywa.
d) Co do "pasa"... dobrze ze nazywasz to pasem a nie Mistrzostwem, to nie zgodze sie z Toba. Gdybym miał porównywać Chisorę (żeby nie było, że Haye'a) i Povietkina to Sasza mimo pasa byłby u mnie niżej.
e) Mam nadzieję, że naszej dyskusji nie odbierasz jako słownej przepychanki, ponieważ nie mam na celu Cię jakoś oceniać/obrażać. Po prostu w wielkim, i to bardzo wielkim ździwieniem odebrałem 3 miejsce Povietkina, 4 miejsce Thompsona i wysokie (nie pamiętam już) miejsce Pulev'a u Ciebie w rankingu więc dyskutuję. Jeśli wykroczyłem po za jakieś granice to przepraszam.

Na coś jeszcze nie odpowiedziałem?? Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 8 maja! - Jerome - 11-05-2012 04:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości