Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
11-05-2012, 12:27 AM
Post: #68
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 8 maja!
@Jerome
No i się doczekasz Tongue

Po 1 ja nie umieszczam Haye'a bo jest na emeryturze (tzn teraz już niby nie jest, ale jak na nią poszedł to wyleciał z rankingu, i z tuż też przesadziłeś, raczej po prostu za braćmi, bo niestety, ale wszystkich pozostałych od Kliczków jednak dzieli niemało) i Chisory, który jest zawieszony(jak walka faktycznie się odbędzie to obu będzie miało szanse wskoczyć do rankingu w zależności od tego jak wypadną). I nie, Tobie nie chodziło o naciąganie Povietkina tylko o brak obiektywizmu to ja tylko odbiłem piłeczkę w Twoją stronę, bo u Ciebie David był swego czasu liderem...
2. No to jeśli rywala Povetkina są słabymi rywalami to nikt w wadze ciężkiej nie walczył z dobrymi rywalami, bo lepszy mają tylko Kliczki. I ja nie oceniam tego jak walki wyglądały tylko jacy to byli rywale j skoro dla Ciebie argumentem, że Chambers jest słabym rywalem jest to, że Povetkin zyskał przewagę dopiero w drugiej połowie walki to brak mi słów.
3. Tak jest to dla mnie argument, bo jeśli mam dwóch pięściarzy na podobnym poziomie i jednego z pasem, drugiego bez to oczywiście w rankingu umieszczę wyżej tego z pasem.
Ja pewnie w przeciwieństwie do większości raczej bym chciał oczyszczenia organizacji i odbudowania ich prestiżu, a nie totalne zdewaluowania wartości tytułu MŚ dlatego mam wielki szacun dla Wladimira, że nie wakuje pasów i dąży do posiadania wszystkich i mam nadzieje, że tak się stanie jak skończy karierę Vitek.

Chciałeś, żebym nie przytaczał rywali Haye'a no to nie będę tylko stwierdzę, że ocenianie po jednej walce jest mocno na wyrost i dla mnie Haye nie pokazał w niej nic nadzwyczajnego, poza tym to dlaczego uważałeś, że Thompson sporo za wysoko skoro od w walce z Wladimirem też nienajgorzej wypadł i doam, że wg mnie lepiej wypadł Chiosra na tle Vitka niż Haye na tle Wlada.

A jeszcze co do waszego zachwytu nad Hayem to ja zdecydowanie wolałbym wyglądać jak Wladimir Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 8 maja! - Maverick - 11-05-2012 12:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości