Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
09-05-2012, 08:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2012 08:38 PM przez Jerome.)
Post: #60
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 8 maja!
(08-05-2012 04:23 PM)Maverick napisał(a):  @Jerome
Akurat staram się być bardzo obiektywny, a nie trochę. To Ty swego czasu gloryfikowałeś Haye'a.
Povietkin z ciekawszych nazwisk pokonał jeszcze: Larrego Donalda, Ahunanya, Byrda, Chambersa, Estradę, więc to wcale nie są słabi rywale.
Do i dodatkowe kryterium czyli Povetkin ma WBA wszyscy niżej już nie mają pasów mistrzowskich.

@Maverick
1. Chyba każdy na tym forum i po za nim umieszcza Haye'a tuż za braćmi więc moja "gloryfikacja" nie jest na wyrost. Swoją drogą zajebisty argument. Ja mówię o naciąganiu Povietkina to zamiast wyjaśnić jego pozycję atakujesz mnie w sprawie D.Haye'a. Mądre, nie powiem.
2. Nie oglądałem walk z Donaldem i Ahunanyą. Byrd to był już cień, Chambers ładował połowę walki w niego jak chciał aż się zmęczył i Sasza dopiero objął przewagę. Estrada? Ta walka wyglądała jak starcie dwóch McBride'ów. To są słabi rywale.
3. Trzecia rzecz to wspomniane przez Ciebie "miszczostwo". Nie mów mi, że to dla Ciebie jakikolwiek argument.

P.S.: Nawiązując do punktu 2. Zanim przytoczysz mi rywali Haye'a powiem tylko, że wiem z kim walczył a jego walka i porażka z Wołodią bardziej mnie przekonują niż "nie słabi" rywale Alexandra.

Pozdrawiam Smile

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 8 maja! - Jerome - 09-05-2012 08:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości