Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
08-05-2012, 04:47 PM
Post: #58
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 8 maja!
@Maverick
Te 2-3 lata to tak orientacyjnie. Poza tym, chodzi też o klasę rywali, a tych ostatnio Jones miał fatalnych.

Kesslera wyrzuciłem z super średniej, bo poszedł wyżej, a super średnia jest tak mocna, że nie chciałem na siłę zostawiać mu tego miejsca. Pewnie niedługo znajdzie się gdzieś w końcówce dziesiątki w półciężkiej. Na tej samej zasadzie usunąłem Guerrero z lekkiej, a Marqueza przeniosłem kategorię wyżej. Na 99% do starych kategorii już nie wrócą.

Co do Hucka, to zauważyłem, że zachodni dziennikarze w większości uważają go za numer 1 w junior ciężkiej, tylko w Polsce jest tak nielubiany. Swoją drogą, wolę, gdy toczy wyrównane pojedynki z Afolabim, czy Powietkinem, niż, kiedy nokautuje anonimowych Argentyńczyków... Klasa rywali niewątpliwie wyższa, niż w przypadku Hernandeza (poza Cunninghamem, drugi sort).

Co do samego Cunninghama, muszę też się jeszcze zastanowić, sporo zależy od jego kolejnej walki, o której na razie cicho.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 8 maja! - Maynard - 08-05-2012 04:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości