Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
08-05-2012, 03:31 PM
Post: #47
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 8 maja!
Dobra, zaktualizowałem cruiser i ciężką (reszta bez zmian, tylko poprawiłem kilka opisów, no i wczoraj trochę grzebałem przy piórkowej, ale to napisałem wcześniej).

Cruiser:
-Huck przed Hernandezem - miał więcej przeciwników na najwyższym poziomie, z którymi nieźle sobie poradził; moją kartę z walki z Afolabim pokazałem w innym temacie - na pewno Nigeryjczyk tego nie wygrał,
-Afolabi przeskakuje Włodarczyka (nieaktywny ostatnio) i Lebiediewa (obija rywali wyciągniętych z domu starców; z Huckiem przegrał wyraźniej, niż Afolabi) i dzięki dobremu występowi ląduje na miejscu 4,
Co do Guillermo Jonesa - już kiedyś się nad nim zastanawiałem, ale z taką aktywnością, to jedynie w WBA ma czego szukać, u mnie nie.

Ciężka:
-likwidacja wakatu na miejscu 3, i tak każdy wie, jaka jest przepaść między miejscami 2 i 3,
-Pulew ląduje za Powietkinem i Adamkiem, ale przed całą resztą, po rozbiciu Dimitrenki,
-Czagajewa na razie zostawiam na 6, bo jest aktywny, dał niezłą walkę z Powietkinem nie tak dawno, ale myślę, że będzie tendencja spadkowa,
-Haye oficjalnie nadal jest emerytem, ale jeśli wróci i wygra z Chisorą, ma pewne 3 miejsce,
-Thompson - tu wszystko zależy od postawy z Kliczką, ale nie wierzę w niego; w dodatku mało aktywny, już wolę takiego Fury, albo Mitchella.

Ogólnie, chyba muszę w najbliższym czasie zupełnie na nowo zrobić kategorię muszą, ale poczekam na wyniki z weekendu (Viloria, Miranda itp.).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 8 maja! - Maynard - 08-05-2012 03:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości