Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
08-05-2012, 02:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2012 02:33 AM przez Maverick.)
Post: #42
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia!
@Maynard widziałem jak zaciekle broniłeś punktacji walki Hucka na stronie(tam nie mam konta, więc nie mogłem polemizować), ale nie wiem jak punktowałeś 11 rundę dla Hucka? Poza tym po 7 rundach było u mnie 68:65 Afolabi i właśnie 10 i 11 dla niego co daje 115:113 dla Anglika, więc remis był naciągany, ale na korzyść Hucka. I Ty powoływałeś się na zagraniczne media to ja też się powołam tyle, że na http://www.eastsideboxing.com/, które punktowało 116:112 dla Oli.
Co do samego rankingu to ja bym zostawił jak jest lub Hucka jednak dał na pierwsze miejsce. I nie wiem czemu nie ma w dziesiątce Guilermo Jonesa, a jest Masternak? Jeśli chodzi osiągnięcia to Jones ma WBA, a Polak nic, jeśli o rywali z jakimi walczyli to Jones z Arslanem, Braithwaite'm, Brudovem (wygrane) i Cunninghamem(przegrana przez SD), a Masternak tylko wygrywał z Janikiem i Romero. Zwłaszcza w świetle Twojego pierwszego zdania Wink Co do Czakijewa też uważam, że daleko ma do top 10.
Jak dla mnie Afolabi jesli powinień być przed Włodarczykiem to na pewno też i przed Lebedevem, chociaż ja tam wyżej cenie Diablo od Denisa, który ostatnio nie podejmuje żadnych poważnych wyzwań a boksuje tylko z wypalonymi bokserami, dlatego ja po tej walce bym dał Afolabiego przed Krzyśka, a Denis za nich obu, ale patrząc na Twój ranking to jeśli Ola miałby tylko przeskoczyć Krzyśka, a Denisa nie to zostaw jak jest.

Co do walki Judah - JMM to nie lekceważyłbym Zaba, bo już przed Parisem go troszkę lekceważyłeś, a pozytywnie zaskoczył, inna sprawa, że to cholernie nierówny bokser i może znowu zrobić coś jak w walce z Khanem, a może dać niezła walkę i przegrać z Marquezem, bo to, że przegra jest prawie pewne. Olusegun na razie jest za słaby na top 10 ja bym nawet Holta cenił wyżej od niego.
Co do innych wag to wg mnie Malinaggi powinien być przed Zaveckiem, a co do opisu Włodarczyka to wg mnie KO na Fragomenim też robiło wrażenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia! - Maverick - 08-05-2012 02:04 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości