Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
05-05-2012, 11:53 AM
Post: #33
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia!
Właśnie obejrzałem wczorajszą walkę N'Jikama z Bursakiem we Francji, która została nieco przyćmiona z powodu mnogości zdarzeń podczas trwającego ciągle weekendu. Muszę powiedzieć, że ci, którzy chcieli Kameruńczyka w dziesiątce rankingu mieli 100% racji. Wcześniej oberzałem również jego pojedynek z Churcydze i "highlighty" z kariery i stwierdziłem, że gość musi znaleźć się w moim rankingu.

Zatem, N'Jikam wbija na miejsce 8, przesuwając tym samym Murraya i Lee o 1 pozycję w dół, a poza ranking wypada rozbity przez Sturma Sebastian Zbik.

Sama walka była bardzo emocjonująca - N'Jikam wygrał wystarczająco dużo rund, żeby odnieść pewne zwycięstwo punktowe, ale był kilka razy w dość poważnych opałach w końcówce.
http://www.youtube.com/watch?v=HvU8Iun4C...ure=g-hist
Kto nie widział, polecam.


Jeśli chodzi natomiast o junior muszą, to zobaczymy, czy WBC nie uzna ostatniej walki Kompayaka za n/c (chociaż chyba potrzebne jest stanowisko tajskiej federacji, a tutaj to mało prawdopodobne), więc na razie zostawiam wszystko tak, jak jest (i tak już przesunąłem Taja 2 miejsca w dół).

Z kolei Daniel Ponce De Leon znajdzie się na 8-9 miejscu w super piórkowej, tylko jeszcze nie wiem, kto zastąpi go w piórkowej. Hasegawa? Walters? Barros? Skłaniam się ku temu pierwszemu, może Wy macie jakieś sensowne typy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia! - Maynard - 05-05-2012 11:53 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości