Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
01-05-2012, 10:56 AM
Post: #25
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia!
Też właśnie obejrzałem Gonzaleza z Rojasem (Salgado mi się nie chce ściągnąć, ale będę próbował na innym kompie, bo ten mi czasem takie rzeczy odwala).

werdykt jest następujący:
-biorąc pod uwagę klasę rywala, to najbardziej wartościowe zwycięstwo Jhonny'ego w piórkowej, przebija nawet nokaut na Hasegawie,
-macie rację z Chrisem Johnem i nawet potencjalna pewna wygrana z Kimurą nic tu nie zmieni, Gonzalez go przeskakuje,
-Rojas zostaje póki co na 10 miejscu, chociaż walczył dobrze, czekam na jego wygrane; Dib jest w gazie, chociaż rywale średni, ale przynajmniej jest aktywny i pewnie wygrywa ostatnio, na razie daję mu szansę i zostawiam go tam, gdzie był,
-Ponce De Leon rzeczywiście stoczy teraz walkę w super piórkowej, ale przecież on już nie raz tam walczył, a potem wracał kategorię niżej; na razie poczekam na rozwój sytuacji, chociaż nie wykluczam, że jeśli wygra, przeniosę go kategorię wyżej (a wtedy pewnie na 10 w piórkowej wskoczy Hasegawa, lub Cino Yordan)


Jeśli w ciągu najbliższych kilku miesięcy nie dojdzie do walki Gonzaleza z Salido to się bardzo mocno zawiodę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 30 kwietnia! - Maynard - 01-05-2012 10:56 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości