Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
16-04-2012, 11:40 AM
Post: #20
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 16 kwietnia!
Zaktualizowałem kategorie lekką i junior półśrednią.

W zasadzie napisałem od nowa większość opisów w lekkiej, jak i opis samej kategorii. Marqueza przeniosłem do junior półśredniej. Nowym, tymczasowym, liderem został Robert Guerrero, ale muszę jeszcze zdecydować, co z nim zrobić. Brandon Rios, po fatalnym występie, ląduje na miejscu 5, przed nim melduje się Abril (z 10). Wolne miejsca na podium zajmują: Miguel Vazquez i Antonio DeMarco (z miejsc 4 i 5). Na wolnym miejscu 10 pojawia się mało znany, ale bardzo solidny Aliszer Rahimow (kontrkandydatami byli Gavin Rees i Nihito Arakawa), który wygrał m.in. z Thompsonem w Meksyku.

Trochę też zrobiłem zamieszania w junior półśredniej. Marquez pojawia się na miejscu 7, z dziesiątki wylatuje Soto, Moralesowi daję jeszcze jedną szansę i zostawiam go na 10. Alvarado po kolejnym znakomitym zwycięstwie awansuje aż na 4 (byłem za ostrożny umieszczając go niżej), chciałbym w swoim rankingu promować właśnie takich pięściarzy. Zamieniłem też po zastanowieniu pozycjami Maidanę i Mathysse, umieszczając wyżej tego drugiego, oraz Judaha z Garcią, wyżej ceniąc wieloletnią karierę Zaba.

W średniej zostawiam Sturma na miejscu 2, Zbik po porażce spada z 8 na 10.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 16 kwietnia! - Maynard - 16-04-2012 11:40 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości