Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
12-04-2012, 01:32 PM
Post: #12
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 11 kwietnia!
Zaktualizowałem trochę ranking dla najniższych 4 kategorii wagowych. Poprawiłem i uaktualniłem opisy przy wielu bokserach. W słomkowej zamieniłem pozycjami Cuello i Hernandeza, tak, jak zasugerował to Mastrangelo, który miał rację.

W super muszej zmiana lidera. Uznałem, że ostatnie wyczyny Tepparitha z Tajlandii, jego wygrane nad czołowymi rywalami (Francisco, D. Kameda, Shimizu) odniesione w dobrym stylu i dwukrotnie "na wyjazdach", przyćmiewają trochę przygaszonego ostatnio, starzejącego się Narvaeza, który spada na 2 miejsce. Argentyński weteran walczy już za tydzień, więc będzie miał szansę udowodnić, że to jednak on powinien utrzymać pozycję lidera mojego rankingu.

Próbka umiejętności nowego lidera:
http://www.youtube.com/watch?v=4l-RPEbHY...ure=relmfu

reszta walki wrzucona również przez tego samego użytkownika, łatwo znaleźć.


W najbliższym czasie planuję ponownie przyjrzeć się kategorii lekkiej i junior półśredniej, jednak poczekam z tym na walki "Dinamity" i "BamBama".

Gdybyście mieli jakieś sugestie, dotyczące ewentualnych zmian w rankingu, proszę tu śmiało pisać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 11 kwietnia! - Maynard - 12-04-2012 01:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości