Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
10-04-2012, 03:18 PM
Post: #10
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 7 kwietnia!
Dobrze, że wreszcie ktoś się przyjrzał tym właśnie kategoriom, bo bardzo dawno w nich nie grzebałem (dlatego też takie marne i krótkie opisy).

-Cuello: przyjrzę się tej walce z Hernandezem, nokauty jego oglądałem nieraz i rzeczywiście są niepowtarzalne (w zeszłym roku pięknie zwalcował w pierwszej rundzie Meksykanina notowanego w rankingach), niewykluczone, że zamienię go miejscami z Meksykaninem.
-Iokę jednak zostawiam przed Joyi na razie, z uwagi na bardzo długą przerwę w występach tego drugiego (chociaż ta wygrana z Takayamą to naprawdę dobry prognostyk na przyszłość).
-Nietes był dobry w niższej kategorii, ale w junior muszej stoczył dopiero jedną sensowną walkę, w dodatku to było zwycięstwo minimalne (punktacja 2 sędziów trochę przesadzona moim zdaniem, chociaż zgadzam się, że wygrał). Czekam na kolejne walki.
-Zapomniałem w sumie o tym Taju, którego przekręcili, spojrzę na tę walkę, jeśli gdzieś są skróty i może wrzucę go na 10 miejsce, bo słyszałem, że to był świetny występ.
-O unifikacji Ioki z Yeagashim mówi się już chyba od pół roku, ale jeśli rzeczywiście do tego dojdzie, to może być japońska walka roku, a może i walka roku nie tylko w Japonii. W sumie, w tej dywizji, Ioka poza unifikacjami nie ma wiele do roboty. Mógłby powalczyć z Cuello, ale na nim lista sensownych pretendentów z rankingu WBC się kończy, od biedy uszedłby jeszcze Wanheng. Kto wie, czy Ioka nie zaatakuje pasa WBC kategorię wyzej, w kolejnej walce z serii pojedynków japońsko-tajskich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 7 kwietnia! - Maynard - 10-04-2012 03:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości