Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
30-12-2012, 03:36 PM
Post: #270
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
(30-12-2012 02:09 PM)Jerome napisał(a):  Jak mogę powiedzieć, że Dimitrenko to żaden rywal. Dał się obijać Sosnowskiemu a z Pulevem przegrał po jabie.
Jasne, tylko wtedy ja mogę powiedzieć, że Adamek stoczył stykową walkę z JEDNORĘKIM Chambersem ;]

(30-12-2012 02:09 PM)Jerome napisał(a):  Do tego sposób w który poległ z Bułgarem jest co najmniej podejrzany.
Nie zgadzam się, bo nie wiem, co w tym zakończeniu było dziwnego? Ustinow był przez Pulewa od początku rozbijany i moim zdaniem także przełamany mentalnie. Kubrat może i nie ma nokautującego ciosu, ale jego cierpliwe, konsekwentne i skuteczne ataki spowodowały, że Ustinow miał po prostu dość. Dla mnie żadnych kontrowersji związanych z zakończeniem walki nie ma.

(30-12-2012 02:09 PM)Jerome napisał(a):  Walker może i Puleva nie naruszył ale i sam wytrzymał 12 rund. Plus dla Tomka.
Tu też się nie zgadzam, że wygrana przed czasem to plus dla "Górala". Walker to journeyman, a takich Adamek powinien gładko pokonywać. Oczywiście, to była świetna do oglądania walka, ale też dużo mówiąca o aktualnej dyspozycji Polaka. Co z tego, że Adamek wygrał przed czasem, skoro stoczył wojnę, którą mógł przegrać? Bułgar niby tylko wygrał na punkty, ale wygrał gładko, tak jak powinien wygrać. Zestawienie walk Pulew - Walker i Adamek - Walker moim zdaniem sporo mówi a aktualnych możliwościach tych bokserów.

Ponadto ostatnie walki Adamka i Pulewa:
- Kubrat zdeklasował Ustinowa
- Adamek został przeszkolony przez wypalonego junior ciężkiego
Dla mnie wobec tego wniosek jest prosty.

(30-12-2012 02:09 PM)Jerome napisał(a):  Co do Puleva to uważam, że stawianie go przed Adamkiem jest już całkowitym skreśleniam Górala na co w mojej opinii nie zasługuje.
I znowu się nie zgadzam ;]
Stawianie Pulewa przed Adamkiem dla mnie nie jest skreśleniem Polaka, a jedynie oceną aktualnych możliwości i formy tych bokserów. Wiem, że główne kryteria jakie przyjmuje @Maynard to rekordy z ostatnich 2-3 lat, ale w przypadku Kubrata i Tomasza moim zdaniem nie sposób wziąć pod uwagę głównie tego roku i aktualnej dyspozycji obu: Pulew jest na fali wznoszącej i wygrywa bez większych problemów, a Adamek jest co raz słabszy i tak jak wspomniał niedawno @redd ostatnim rywalem z jakim nie miał problemów był Aguillera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia! - Szakal - 30-12-2012 03:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości