Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
30-12-2012, 02:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2012 02:13 PM przez Jerome.)
Post: #269
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
@redd, Szakal
Ale to idzie również w obie strony.
Jak mogę powiedzieć, że Dimitrenko to żaden rywal. Dał się obijać Sosnowskiemu a z Pulevem przegrał po jabie.
Sprott to taki sam rywal jak Aguilera. Walker może i Puleva nie naruszył ale i sam wytrzymał 12 rund. Plus dla Tomka. Ustinov to żadna czołówka. To że w rekordzie miał zero i knockoutów nie mało jeszcze nic nie znaczy. Do tego sposób w który poległ z Bułgarem jest co najmniej podejrzany.

Jeszcze wzmianka o Adamek v Chambers. Gdyby Eddie nie miał kontuzji to walka mogłaby pójść w obie strony ale w obliczu tego co widzieliśmy nie ma wątpliwości, że Tomasz wygrał słusznie. Miałem u siebie 117-111 jeśli dobrze pamiętam.
Gwoli ścisłości. Ja się nie upieram, że Pulev nie zasługuje na przeskoczenie Adamka. Upierałem się co do Tysona Fury. Co do Puleva to uważam, że stawianie go przed Adamkiem jest już całkowitym skreśleniam Górala na co w mojej opinii nie zasługuje. Jest to jednak poniekąd zrozumiałe ale nie dla mnie Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia! - Jerome - 30-12-2012 02:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości