Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
27-12-2012, 08:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2012 08:35 PM przez redd.)
Post: #267
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
Może z Furym się trochę zagalopowałem, ale wypadł on ostatnio b.dobrze z nienajgorszym Johnsonem nie oddając mu rundy. Ogólnie notuje spory progres i ma za sobą dobry rok. Za to pojedynek Adamka z Cunnem kłuje mnie w oczy.

Aż się dziwię, że nie zwróciłem uwagi na Czagajewa! Więc tradycyjnie zaapeluję o usunięcie go z rankingu Wink On naprawdę nie reprezentuje niczego specjalnego i walczy ze słabymi rywalami. Ogólnie zwycięstwo nad bokserskim dziwolągiem Wałujewem trochę go przeceniło.

@Jerome
A kogo takiego pokonał Adamek w HW, że zdecydowanie dystansuje Bułgara? Pogromcę średniaków Arreolę? I co dalej?
Walka z Cunninghamem jest obecnie bardziej wymierna jeżeli chodzi o wartość sportową Adamka, niż pojedynek z Chrisem.
Pulew jest w gazie, wygrywa bardzo pewnie z solidnej klasy rywalami. Jak na razie nie ma większej wątpliwości o jakość boksu Puleva, a u Adamka widać wyraźny spadek formy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia! - redd - 27-12-2012 08:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości