Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
04-12-2012, 06:29 PM
Post: #260
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 3 grudnia!
No tak, cruiserzy namieszali...
Ja ustawił bym to w ten sposób:
1.Yoan Pablo Hernandez (Ostatnio obejrzałem parę rund z jego walki z Rossem raz jeszcze i myślę, że jego wygraną 1 punktem można zrozumieć)
2.Ola Afolabi (Moim zdaniem z Huckiem nie przegrał, a przy ostatnich występach Hucka i tak ciężko Niemca stawiać przed nim)
3.Firat Arslan (Tutaj myślę, że nie ma wątpliwości, że wygrał on Swoje 2 ostatnie walki w dobrym stylu, z dobrymi rywalami. )
4.Marco Huck (Może i przegrał z Arslanem, ale Swoje dokonania ma, dał dobrą walkę Afolabiemu).
5.Krzysztof Wlodarczyk (Ma dobrą serię, ale nad rywalami wątpliwej klasy, lub wiekowymi, przy tym jeden prezent od sędziów... Nie postawiłbym go nad Marco)
6.Denis Lebedev (Przy odrobinie szczęścia mógł wygrać walkę z Huckiem, ale poza tym rywale jeszcze niższej klasy niż Włodarcyzka)
7.Troy Ross (Obydwie porażki dość pechowe)
8.Lateef Kayode (Remis z dobrym, choć wiekowym rywalem stawia go włos przed Masterem, który ma więcej wygranych nad... niezłymi średniakami)
9.Mateusz Masternak(Jeśli wygra z Haapoją, podniósłbym go przed Kayode)
10.Jean-M... tzn. Alexander Alexeev. Jones moim zdaniem przesadził z nieaktywnością.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 3 grudnia! - Mastrangelo - 04-12-2012 06:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości