Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
03-12-2012, 12:10 AM
Post: #255
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 22 listopada!
Broner zostaje na 1 pozycji. Problem z lekką jest inny, znowu opróżniło się 10 miejsce (Arakawa przegrał) i potrzebuję kogoś, by je wypełnić. Chyba czas obejrzeć Estrada-Arakawa.

Największe zaległości były w super koguciej. Wypadają Nishioka i Munroe, którzy po porażkach przed czasem kończą kariery. Mares wyprzedza Rigo, zajmując 2 miejsce (Moreno zostaje w koguciej, uznaję, że przegrał, mimo, że sam inaczej punktowałem). W rankingu pojawia się Quigg (na 8) i Poonsawat (na 10).

Musza: Viloria umacnia się na 1 pozycji, Marquez spada z 2 na 3, nowym wiceliderem Mthalane.

Junior średnia: Trout wskoczy na pozycję lidera, Cotto zostanie bezpośrednio za nim, Lara wyprzedzi Kirklanda i Molinę (wreszcie zapunktowałem walkę Lara-Vanes i potwierdza się, że wygrał Kubańczyk).

Półśrednia: Guerrero wyląduje na 4 lub 5 miejscu, Berto spadnie za Brooka.

Junior półśrednia: Chabib pewnie 1 miejsce w górę, Olusegun wypadnie, za niego Szafikow (ale muszę obejrzeć walkę tego ostatniego z Mensahem).

Ciężka: Fury wyprzedzi Czagajewa.

Część zmian już zrobiłem, część zrobię jutro rano. Wiem, że opisy tu i ówdzie (zwłaszcza średnia poza tymi, które wymieniłem), nadają się do remontu. Wolny dzień mam z konkretnym celemSmile

Trzymajcie za słowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 22 listopada! - Maynard - 03-12-2012 12:10 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości