Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
22-11-2012, 06:36 PM
Post: #252
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 22 listopada!
Czas na kolejny update, w tym obiecaną kategorię junior ciężką.

Tym razem zacząłem, wyjątkowo, od góry, bo tu były większe zaległości.

Ciężka:
-wypada oczywiście Mitchell (mój błąd, do którego się przyznaję), za niego podobnie niesprawdzony Price, którego parę osób sugerowało (a niech Wam będzie!)

Junior ciężka:
-podejrzewam, że jeszcze będę się żarł z tą kategorią,
-ostatecznie wywaliłem Czakijewa, ktoś musiał ustąpić Arslanowi,
-ten ostatni po pewnej wygranej nad Huckiem, pojawia się przed Bośniakiem na miejscu 4,
-Huck ląduje na "piątce", za Arslanem, przed Lebiediewem (też kontrowersyjna walka, ale ją akurat punktowałem 116-112 dla Hucka)
-Guillermo Jonesa na razie zostawiam,
-ktoś musiał zająć pierwsze miejsce, więc ląduje tam Hernandez, choć wcale nie uważam, że jest lepszy, niż ci za nim, po prostu pokonał ostatnio lepszych rywali, przede wszystkim Cunninghama; jednak jego pozycja pewna nie jest.
-Afolabi potencjalnie jest z tego towarzystwa najlepszy, remis z Huckiem daje mu 2 miejsce; nie ma wpadek w przeciwieństwie do Włodarczyka (pierwsza walka z Palaciosem), Arslana i Hucka.
-pamiętajcie, ze każdy ranking jest z natury rzeczy subiektywny,

Półciężka:
-Kesslera przenoszę do super średniej,
-tym samym pojawia się wakat, który uzupełnia Tony Bellew; daję mu 8 miejsce, wobec lepszej aktywności, niż zawodnicy bezpośrednio za nim; swoją drogą, gdyby inaczej sędziowano walkę z Cleverlym (przed chwilą sobie ją odświeżyłem), to on mógłby nosić pas i na pewno miałby lepszych rywali w obronach, niż Walijczyk.

Super średnia:
-Kessler powraca, daję mu 3 miejsce, za Frochem, przed Bute; Anglika minimalnie pokonał, ale od tego czasu Carl miał większe osiągnięcia.
-wypada 10 do tej pory Edwin Rodriguez.

Proszę o sugestie/porady/krytykę.

Idę sprzątać w muszej i lekkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 22 listopada! - Maynard - 22-11-2012 06:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości