Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
08-11-2012, 03:58 PM
Post: #249
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września!
Mastrangelo:
Niezły ranking. Czakijewa zostawię jednak na pewno zamiast Kuczera, którego proponujesz. Przynajmniej na razie. Co do reszty, muszę przemyśleć.

Najniższe kategorie już poprawiłem, dzisiaj zrobię pewnie resztę, a cruiser jutro, bo to największy ból.

W koguciej dałem Iwasę na 10 miejsce, Darchinyan opuścił ranking, Yamanaka wyprzedził Agbeko ze względu na aktywność.

W muszej żegnamy się z Pongsaklekiem, który przegrał przez KO po raz kolejny i chyba kończy karierę. Na 10 miejscu pojawia się Concepcion.

W junior półsredniej 10 dałem jednak Allachwerdijewowi, którego wszystkie dostępne walki obejrzałem wczoraj.

Cano na razie zostaje na 10 w półśredniej, w junior średniej 10 dałem Rosado.

W lekkiej 10 zajmie chyba Arakawa (niedługo będzie miał okazję sprawdzić się w eliminatorze z Estradą, więc zobaczymy, ile jest warty).

W średniej na pewno awansuję Quillina, nikt z 10 nie wypadnie, tylko trochę przestawię kolejność.

Zastaawiam się też nad przeniesieniem Kesslera do super średniej, bo tak naprawdę nigdy nie był półciężkim...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września! - Maynard - 08-11-2012 03:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości