Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
23-10-2012, 09:14 PM
Post: #233
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września!
@Bandit
Jak widać, czasu zbyt wiele nie mam. No, ale od dzisiaj zacząłem znowu się w ten ranking bawić, do soboty na pewno będzie cały aktualny.

Kategorie od junior półśredniej do średniej zrobiłem w zeszłą sobotę, ale znowu się zdezaktualizowały i muszę jeszcze trochę dopracować. W półśredniej pewnie Cano wejdzie za Lopeza, ale nie wiem, czy dać go na 9, czy 10 miejsce. W junior półśredniej zdążyłem wprowadzić Riosa (wypadł Holt), teraz muszę znaleźć kogoś za Moralesa (Allachwerdijew? Guzman? Holt z powrotem? Szafikow?).
Z junior średniej wypadł Konecny, wchodzi Rosado (muszę opis tylko dodać), Bajsangurow jedno miejsce w górę, przed Martirosyana.

Drugą piątkę w średniej muszę też ogarnąć.

Dzisiaj zaktualizowałem kategorie od słomkowej do super piórkowej włącznie.

Słomkowa: Fuentes 1 miejsce w górę; Ioka na razie zostaje.

Junior musza: Hernandez z 6 na 3 po nokaucie na Kompayaku, ten ostatni ląduje na 6 z 4; Ulisses Solis w związku z nieaktywnością "zjeżdża" z 2 na 4 miejsce, tym samym Nietes awansuje z 3 na 2. Miyazaki na razie zostaje, powód ten sam, co u Ioki - nie walczył jeszcze w kategorii, do której przechodzi.

Musza i super musza bez zmian. Narvaez obronił pas, ale rywal tak marny, że nic to zwycięstwo nie zmienia.

Kogucia: McDonnell na razie nie zasłużył na dziesiątkę, rywal cienki był, ale będę go obserwował, bo powinny zwolnić się niedługo 3 miejsca; AJ Banal wypada poza ranking, za niego wchodzi jego pogromca - Pungluang (na miejsce 9), przy okazji zrzucam Tunacao z 8 na 10, a Matsushita awansuje o jeden szczebel - na 8. Darchinyan zostaje na kolejny tydzień, bo czekam na walkę Iwasy. Jeśli ten ostatni pewnie wygra, zmieni Ormianina (który będzie walczył w wyższej kategorii).

Super kogucia: Nishioka spada na 3 miejsce, wkrótce pewnie wyprzedzi go wygrany w walce Mares-Moreno, albo i obaj, jeśli będzie wyrównana. Donaire tym samym ląduje na miejscu 1, a Rigo na 2.

Super piórkowa: wakat na 10 miejscu zajmuje Devis Boschiero.

Dzięki za podpowiedzi, jutro mam dzień wolny, więc jadę dalejWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września! - Maynard - 23-10-2012 09:14 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości