Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
17-10-2012, 02:10 PM
Post: #229
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września!
Poczekałbym z półśrednią do weekendu i walki Alexandra z Bailey'm. Ja ustawiłbym to tak:
1. Flyod
2. Manny
3. Bradley
4.Berto
5.Zwycięzca Alexander-Bailey
6.Zaveck
7.Brook
8.Guerrero
9.Malignaggi
10.Josesito
Ortiz po dwóch porażkach będzie miał teraz dodatkowo kolejną operację, więc i tak wypada na dłuższy czas i nie ma sensu go trzymać. Josesito na pewno w Junior średniej nie zostanie, więc myślę, że jego mimo porażki można zatrzymać(i tak brak lepszych kandydatów).
Co do innych kategorii.
Słomkowa
Ioka oficjalnie opuścił kategorię słomkową, więc myślę, że tam można go teraz klasyfikować. Myślę, że za niego na 10 miejsce powinien wbić Jesus Silvestre, który mimo porażki z Paipharobem(patrząc na karty po wyrównanej walce) ma parę niezłych zwycięstw, ostatnio nad mistrzem Japonii.
Poza tym zamieniłbym Moisesa Fuentesa, po jego ostatnim zwycięstwie, miejscami z Juanem Hernandezem.
Junior Musza
Tutaj zrzuciłbym nieaktywnego Ulisesa na 4 miejsce, przed niego dając Donniego Nietesa i po pomszczeniu porażki, Adriana Hernandeza.
Kogucia
Vic Darchinyan raczej tutaj nie wróci, problem tylko kto za niego? Szkoda, że nie dojdzie do walki McDonnela z Malingą, ani Rosasem, bo to byłby dobry kandydat, a tak jego zwycięstwa nic naprawdę nie udowodni. Myślę, że solidny Esquivas zasługuje na 10 miejsce bardziej niż Ryosuke Iwasa, ale to raczej jest między tymi dwoma.
Super Kogucia
Tutaj, po tragicznym występie zrzuciłbym Nishiokę przynajmniej na 3 miejsce. Vic raczej nie zrobił jeszcze wystarczająco, żeby wyprzedzić Ndlovu.
Super Piórkowa
Tutaj myślę, że mistrz Europy Devis Boschiero, którego moim zdaniem oszukano przeciwko Ao, powinien znaleźć się na 10 miejscu.
Junior Półśrednia
Tutaj parę zmian też by pasowało. Na pewno wbija Brandon Rios, moim zdaniem powinien znaleźć się miejsce przed Alvarado. Wyrzuciłbym Oluseguna.
Junior Średnia
Tutaj Baysangurov w górę, myślę, że nawet parę miejsc(Ja dałbym go na 7-me za Trouta.). Konecny moim zdaniem nigdy do tej pory nie powinien przegrać i jest to dla Zaurbeka naprawdę duże zwycięstwo . Czecha zostawiłbym na 10 miejscu.
To chyba tyle.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września! - Mastrangelo - 17-10-2012 02:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości