Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Molina vs Carlos Adames - Santo Domingo 26.07.2017
27-07-2017, 08:32 AM
Post: #4
RE: Carlos Molina vs Carlos Adames - Santo Domingo 26.07.2017
Wygrał Adames i to nadspodziewanie łatwo. Tłumacz Googla widział to tak:
Meksykański bokser Carlos Molina dał dobrą wydajność, ale brakowało mu i przegrał jednogłośną decyzję do Dominikany Carlos Adames, który pozostał niepokonany w środę w nocy. Adames, którzy włożyli w grę tytuł Fedelatin Welterweight World Boxing Association (WBA) po raz trzeci, trzymane zwycięstwo z dziesiątkami 110-98, 109-99 i 110-98, w głównej funkcji pozew zorganizowaliśmy w hotelu Jaragua. Z tego wyniku, Molina piła złamał passę sześciu zwycięstw z rzędu i pozostał z profesjonalnym zapisem 02.07.28 osiem szybkiej ścieżki, natomiast Adames poprawiła się 12-0, 10 KO. „Królem” Molina lució dobry w pierwszej rundzie przeciwnikiem z litego stempla, która wykazała w drugim ataku, gdy wyznaczonym kombinacji uper i hakiem wysłać Mexican na płótnie. Mimo, że „Bronco” zachowywała kontrolę w walce, nigdy Molina przestał rzucać stemplami i podłączony do gospodarza, który w ostatecznym wyglądzie dla nokaut bezskutecznie, z przeciwnikiem, który oparł się wszystkim atakom i znalazł cios zabrać go do zwycięstwa.
Czyli:
- walka odbyła się na dziwnym dystansie 11 rund, z których jeden sędzia przyznał jedną rundę Molinie, a pozostali dali wszystkie rundy Adamesowi. Nawet jeżeli punktacja na rzecz Adamesa jest zawyżona, to jego zwycięstwo było bezdyskusyjne
- Molina dobrze zaczął i prawdopodobnie wygrał 1 rundę, ale w 2 Adames kombinacją sierpowego i haka posłał go "na płótno" (nokdaun widoczny w punktacji). Dalsza walka przebiegała pod kontrolą Adamesa, chociaż ambitny Molina do końca "rzucał stemplami" (zadawał ciosy) i dzięki dobrej "wydajności" (kondycji) przetrwał do końca, pomimo starań Adamesa o zakończenie walki nokautem.
- nasuwa się pytanie, czy Adames jest tak dobry, czy Molina tak słaby. Prawda chyba leży gdzieś pośrodku. Adames niewątpliwie wchodzi do gry w prestiżowej kategorii i trzeba mu się bacznie przyglądać. Natomiast Molina zardzewiał po kilku latach bez dużych walk i chyba jest już bokserem schyłkowym. Może teraz Wasilewski ściągnie go dla Sulęckiego?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Carlos Molina vs Carlos Adames - Santo Domingo 26.07.2017 - Hugo - 27-07-2017 08:32 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości