Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Josh Taylor vs Ohara Davies - (British Empire) super lightweight title - 8.07.17
08-07-2017, 09:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2017 09:58 PM przez saliman1.)
Post: #3
RE: Josh Taylor vs Ohara Davies - (British Empire) super lightweight title - 8.07.17
Łukasz Rusiewicz zaskakująco długo wytrzymał ze Stephenem Simmonsem. Przegrał w ostatniej 6 rundzie przez ... dyskwalifikację. Ponoć Polak strasznie faulował przez cały czas trwania walki. Włączyłem walkę dopiero w ostatnim starciu i Rusiewicz wyprowadził cios po komendzie stop. co wyglądało na oznakę frustracji. Pora dać sobie spokój, choć tym razem nie skończyło się szybkim nokautem.

Jason Easton pokonał przez TKO praktycznie równo z gongiem kończącym 9 rundę Steve'a Jamoye. Pierwsze 3 rundy były bardzo równe, a Szkot zbierał mnóstwo prawych sierpowych rywala. Potem Belg zaczął jednak przyjmować strasznie dużo czystych ciosów (choć 7 rundę wygrał) i myślę, że dalsze kontynuowanie walki byłoby ryzykowne dla zdrowia Jamoye. Przerwanie pojedynku jak najbardziej uzasadnione, choć po 8 rundach Easton na mojej karcie prowadził tylko dwoma punktami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Josh Taylor vs Ohara Davies - (British Empire) super lightweight title - 8.07.17 - saliman1 - 08-07-2017 09:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości