Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leeds i Birmingham - brytyjskie gale 13.05.2017
02-05-2017, 02:18 PM
Post: #2
RE: Leeds i Birmingham - brytyjskie gale 13.05.2017
Patrząc w boxrec mocno zdziwiłem się, że Martinez ma dopiero 31 lat. Wydawało mi się, że jest dobrych 5 lat starszy - tak utarł się w mojej wyobraźni jego obraz, jako wiekowego, porozbijanego weterana. Mimo, że stylowo Warrington powinien mu pasować, tak nie spodziewam się niespodzianki. Hiszpan może kilka razy postraszyć faworyta, ale ostatecznie ulegnie wysoko na punkty. Brytyjczyk jest ostatnio w gazie i zapewne zechce dobrze wypaść na tle rywala przecież dobrze kojarzonego na Wyspach.

Z gali w Brimingham najbardziej interesuje mnie potyczka Eggingtona, który z walki na walkę robi postępy. Jego boks jest prosty, ale skuteczny, co powinno wystarczyć na Hiszpana. Liczę jednak, ze Rodriguez się postawi i obejrzymy pojedynek, który nie będzie jednostronny. Wali braci Yafai średnio mnie grzeją, aczkolwiek pojedynek Khalida obejrzę z chęcią, ponieważ przyjemnie jest popatrzeć na tak dobrze ułożonego technicznie zawodnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Leeds i Birmingham - brytyjskie gale 13.05.2017 - redd - 02-05-2017 02:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości