Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
27-06-2017, 10:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2017 10:37 PM przez Hugo.)
Post: #163
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Problem jest złożony, a różne punkty widzenia jak najbardziej uzasadnione. Chcę jednak wrócić do bardziej konkretnego problemu, a mianowicie do tego, dlaczego PBN7 okazała się galą nieudaną (ja przynajmniej tak uważam). Myślę, że Borek miał dobre chęci, ale popełnił parę błędów. Jednym z ważniejszych było oparcie gali na Adamku przy jednoczesnym założeniu, że Adamek ma i musi wygrać. W praktyce oznaczało to słabego rywala i rezultat walk głównej z góry do przewidzenia. Myślę, że znacznie lepszym wyjściem byłaby walka Adamka z innym Polakiem o w miarę podobnym poziomie umiejętności. Przypomnę, że najlepsze (sportowo i finansowo) to były PBN-y Adamek - Gołota i Adamek - Szpilka. Wojna polsko-polska o nieznanym z góry zakończeniu to jest to, co mogło przyciągnąć zainteresowanie kibiców. Moim zdaniem najlepszym wariantem byłby pojedynek Adamek - Zimnoch, ale tej możliwości nie wykorzystano.

Druga sprawa to kwestia decyzyjna w sprawie doboru rywali. Sądziłem, że jest ona w gestii Borka, a potem ze zdumieniem dowiaduję się, że nie zakontraktowano Kalengi, bo "Wasilewski się nie zgodził". Chyba nie tak powinno być. Skoro mój cyrk, to i moje małpy, a Wasylowi należało postawić ultimatum: albo Kalenga (i godny rywal dla Sulęckiego) albo zabieraj swoich asów i spierdalaj z anteny Polsatu raz na zawsze. W gruncie rzeczy galę położyły zestawienia 2 najlepszych polskich bokserów z bumobijami. Za Jerkicia i Howarda gotów byłem jeszcze zapłacić PPV, ale za Bonellego i Altunkayę już nie. Myślę, że podobne decyzje podjęło wielu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - neo2114 - 24-06-2017, 04:54 PM
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - Hugo - 27-06-2017 10:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości