Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
27-06-2017, 11:10 AM
Post: #154
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Sulecki występował na otwartych kanałach na galach z udziałem Główki Szpilki czy Fonfary, ba nawet walka w Nosalowym była na PS i Sulek to nadal no name Smile. Problem nie tkwi w promocji, tylko w braku charyzmy u zawodników. Gołota był specyficzny, nieobliczalny. Adamek dawał dobre walki i każdy kojarzy jego uniesiony palec i wypowiedzi typu "jak Bóg da", "jeżeli żona pozwoli" , "jak będzie szybkość to wygram z każdym". Nie ma drugiego Gołoty czy Adamka. Za to takich nudnych Głowackich czy Masternaków są setki. Dlaczego Szpilka będąc zawodnikiem o klasę gorszym od Sulka czy Głowackiego zgarnia taki kosmiczny hajs? Bo budzi emocje, nikomu nie jest obojętny bo wielu ludzi czeka na jego porażki . Nawet pani z rynku wie kim jest Szpilka, Adamek czy Gołota. Maciej idzie w dobrym kierunku, gada pierdoły o walce z GGG czy Joshuą, wyzywa się z kibicami na Twitterze, jego nazwisko zaczyna robić się widoczne.W boksie o zarobkach nie decyduję klasa sportowa, tylko rozpoznawalność deal with it.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - neo2114 - 24-06-2017, 04:54 PM
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - KrychuTMT - 27-06-2017 11:10 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości