Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
27-06-2017, 10:14 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2017 10:28 AM przez Hugo.)
Post: #152
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
@Martin
Ja to widzę trochę inaczej. Może być i propaganda boksu i jednoczesne zarabianie na PPV, tylko trzeba to mądrze (i uczciwie) zorganizować. Poniżej podaje przepis na galę boksu zawodowego, która musi skończyć się sukcesem:

Gala pod hasłem "Mecz bokserski Polska - Rosja"
Zestawienie:
Głowacki - Kudriaszow
Sulęcki - Kurbanow (Butajew)
Szpilka - Kuźmin (Pleczko)
Wach - Ustinow (Dawtajew)
Masternak - Własow (Fajfer)
Balski - Zubow (Masłow)
Runowski - Bielajew (Murzabekow)

Przy odpowiednim marketingu jestem przekonany, że mielibyśmy Stadion Narodowy wyprzedany na miesiąc przed walką + setki tysięcy sprzedanych PPV w Polsce + grubą kasę za transmisję do Rosji. Celowo nie uwzględniłem najlepszych rosyjskich bokserów, bo:
a) byliby drodzy
b) za bardzo pobiliby naszych
A potem należałoby to samo powtórzyć z Niemcami i Anglikami.

A odnośnie klapy finansowej gali Głowacki - Usyk, to widzę całkiem inną przyczynę. Gala nie dlatego źle się sprzedała, że Głowacki był nieznany, tylko dlatego że mało kto dawał mu szanse z Usykiem. Ludzie nie lubią oglądać, kiedy swój bokser jest bity. Do tego był nędzny undercard. Tę galę chcieli zrobić Ukraińcy (mieliby sukces, bo Usyk jest tam szalenie popularny), tylko Wasyl jak zwykle wpierdolił się, gdzie nie trzeba.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - neo2114 - 24-06-2017, 04:54 PM
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - Hugo - 27-06-2017 10:14 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości