Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
26-06-2017, 08:31 PM
Post: #146
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
PPV nie jest przyczyną małego zainteresowania boksem. Ułomność zawodników i promotorów w zakres promocji jest głównym czynnikiem degradującym rolę boksu w polskim sporcie.Polski boks jest w stanie agonalnym, jedyny młody zawodnik rozpoznawalny na szeroką skale jest zwykłym przeciętniakiem. Masternak 95% swoich poważnych walk toczył na polsat sport, Głowacki również i mimo wszystko są jebanymi no name'ami. W tym samym czasie byle jaki bumobij z KSW jest znany każdemu kibicowi mma w Polsce. Polscy bokserzy są nudni w ringu, brakuje im charyzmy. Niestety w Polsce jest moda na promowanie zawodników "perspektywicznych" czyli medalistów MP etc generalnie pykaczy bez ciosu i pomija się fighterów pokroju Roberta Talarka, który swoimi slugfestami mógłby zostać gwiazdą PPV przy odpowiednim zapleczu. Janusza oglądającego boks do piwa i kiełbasy nie interesują rekordy, pasy, eliminatory. Nawet ja, miłośnik boksu z przyjemnością oglądałem slugfest Dąbrowski vs Talarek, bo to była esencja sportu. Dwóch zawodników na podobnym poziomie dało zaciętą i widowiskową walkę. Sto razy bardziej wolę oglądać Talarka niż Masternaka czy innego Zimnocha walczącego nawet o EBU. Dla kibica liczy się akcja w ringu, nie cyferki w rekordzie czy paski.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - neo2114 - 24-06-2017, 04:54 PM
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - KrychuTMT - 26-06-2017 08:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości