Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
24-06-2017, 11:05 PM
Post: #117
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Witam wszystkich po przerwie. Zdążyłem na 2 ostatnie walki. Obie przebiegły zgodnie z planem. Adamek gładko wypunktował surowego Haumono i na jego słabym tle wypadł nawet nieźle. Technika i szybkość rąk OK. Gorzej z pracą nóg. Początkowo na poziomie Solisa, pod koniec trochę lepiej. O sile ciosu szkoda gadać. Jedynka w skali od 1 do 10. Macanie, nie boks. Perspektyw w HW żadnych, ale na imprezach Borka z dobieranymi za rywali innymi emerytami może robić za gwiazdę.

Głowacki nie wypadł zbyt dobrze. Takiego bumasa jak Altunkaya powinien skończyć do 2 rundy. Widać było siłę ciosu Główki, ale w innych elementach zaprezentował się poniżej oczekiwań. Wolny, nie wyczuwający dystansu, z ubogim repertuarem akcji. Usprawiedliwia go tylko to, że lepszy być nie musiał.

Innych walk nie widziałem, ale liczenie Masternaka w walce z Siłłachem to dla mnie szok i bardzo zły prognostyk na przyszłość. Jeśli do wygranej z nadmuchanym półciężkim potrzebuje pomocy sędziów, to lepiej niech kończy karierę, bo kolejnego mistrza własnego ringu w cruiser nam wcale nie trzeba.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - neo2114 - 24-06-2017, 04:54 PM
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - Hugo - 24-06-2017 11:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości