Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
13-06-2017, 10:14 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2017 10:19 AM przez Martin.)
Post: #60
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
(13-06-2017 08:17 AM)Gogolius napisał(a):  Swoją drogą jak ktoś kupił PPV jakiś czas temu gdy obowiązywała oryginalna wersja karty walk, a teraz są takie zmainy to może domagać się zwrotu pieniędzy?

Od korporacji "filantropa"? żartujesz chyba.
Pieniądze zobaczysz jak świnia niebo, nadzieja w tym ze Januszki nie zdążyły jeszcze tego badziewia wykupić bo Januszki często robią to na ostatnią chwilę. A im mniej będzie tych "pożytecznych idiotów" tym lepiej. Może w końcu pójdą po rozum do głowy, nie będzie w ogóle ppv i nastanie normalność. Ale nad tym trzeba cały czas pracować i ludzi uświadamiać by nie robili z siebie frajerów. Niektórym już tak poryło dekle ze próbują (np przy dobrej karcie walk) bronić ppv bo się gala nie zbilansuje albo nie starczy na wypłaty dla zawodników............. że też takie idiotyzmy tylko w boksie.*

* Wróc. "Filantrop" blokował i tym samym zabijał nie tylko boks. Ja proponuje tym co płacą podwójnie zrobić w ppv teleexpress. Ale to nie polsat. To nie wiem co tam jest na tym polsacie bo go w ogóle nie oglądam, niech no ja zerknę, o już wiem "Trudne sprawy" w ppv! (Jak ktoś głupi to niech płaci).


To gadanie trenera Adamka o mistrzostwie świata to ja nie wiem chyba tylko pozostało spytać, czy jest na sali lekarz?
I tak będą ogłupiać ludzi przy okazji każdej jego walki z jakimś przeciętniakiem by nabić złotówek Kmicie i spółce. Dramat...

Sillach faworytem w starciu z Masternakiem wg mnie nie będzie. Nawet przy bliskiej walce decyzja i tak pójdzie na konto Polaka, a nokaut jest chyba dosyć wątpliwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - Martin - 13-06-2017 10:14 AM
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - neo2114 - 24-06-2017, 04:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości