Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
16-05-2017, 12:00 PM
Post: #20
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Też mi się ta gala mniej podoba niż podoba, choć jeśli będę miał okazję to rzucę okiem (czyt: wybiorę się do jakiejś knajpki).

TOMASZ ADAMEK vs SOLOMON HAUMONO - waga ciężka
Nie chcę oglądać reanimacji bokserskiego trupa za jakiego uważam Adamka. Nawet jeśli wygra to nic nie zwojuje w wadze ciężkiej. Jednocześnie promowanie go i ciągnięcie gal w Polsce na jego nazwisku to strzał w kolano bo trzeba w końcu postawić na młodych i zainwestować. Nie wierzę, że nie dało się ściągnąć w miarę taniego i rozpoznawalnego zawodnika z cruiser i zrobić main event z Głowackim za cenę którą się płaci Adamkowi. Dla mnie to błąd, choć z promotorskiego punktu widzenia rozumiem że Adamek ciągle lepiej spłaca się niż Główka.


Krzysztof Głowacki vs TBA - waga cruiser

Ciągle nie wiadoma, nie ma co się wypowiadać ale skoro do teraz nie znamy rywala to albo będzie BUM albo mega lipa.

Mateusz Masternak vs Ismaił Siłłach - waga cruiser

Dla mnie spoko zestawienie. Wprawdzie boksersko Sillach to rozbitek, który kończy się zanim się zaczął, ale tragedii nie ma. Wygrana Masternaka powinna się odbić szerokim echem i zaowocować czymś konkretnym w przyszłości.

Adam Balski vs Vikapita Meroro - waga cruiser

Myślę, że tacy zawodnicy to powinien być core polskich gal, szczególnie że Balski nieźle się zaprezentował kilkanaście dni temu.

Łukasz Wierzbicki vs Robert Tlatlik - waga super lekka
Dąbrowski vs Talarek

Tu nie mam zdania, dla mnie tacy bokserzy to straszne anonimy, ale powiedzmy że walki tego typu albo Żeromiński - Szot, gdzie można zobaczyć fajną bitkę też są okej.

Ewa Brodnicka vs TBA - waga lekka

Serio Ewa tutaj zaboksuje? W sumie jest na tyle mocna i dobra, że może boksować dwa razy w miesiącu. Mam nadzieję że Różowa Puma pokaże pazur i udowodni, że walka sprzed kilku dni nie była pozytywnym wypadkiem przy pracy, ale oznacza przeistoczenie się ze stylu Klinczutsu and Pontonido w kogoś za kogo nie będzie wstyd w walce o mistrzostwo świata.

Maciej Sulęcki vs Rocky Jerkic

Dla mnie na plus. Sulęcki to trochę kuriozum jeśli idzie o prowadzenie kariery, zupełnie jakby był jakimś niemedialnym Kubańczykiem. Z dwojga złego wolę, żeby boksował co 2-3 miesiące niż czekał na szansę. A rywal nie jest totalnym dnem, więc też okej.

Z walk jako tako interesuje mnie tylko Masternak - Sillach, miło będzie zobaczyć Głowackiego, Sulęckiego i Brodnicką, ale walki same w sobie tyłka nie urywają (no chyba że naprawdę Głowacki zaboksuje nie wiem, z Huckiem albo coś Wink)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - Gogolius - 16-05-2017 12:00 PM
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - neo2114 - 24-06-2017, 04:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości