Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
15-05-2017, 09:52 PM
Post: #17
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Mnie się podoba to zestawienie, bo przede wszystkim fajnie będzie zobaczyć w akcji Sulęckiego na tak dużej gali. Rywala oczywiście nie znam, ale patrząc na bokserów z tamtych rejonów pewnie jest dość silny fizycznie i posiada mocne uderzenie, także Maciek będzie musiał być skoncentrowany przez cały pojedynek. Może się okazać, że Rocky jest fatalny technicznie, ale miejmy nadzieję, że w tym aspekcie też nie jest najgorzej (choć cudów się nie spodziewam). Na YT widzę jego jedyny przegrany pojedynek z niejakim Buttigiegem, w wolnej chwili może zobaczę i będę wiedział coś więcej.

Gala ogólnie bardzo bardzo spoko. Spodziewałem się gorszej tragedii po ogłoszeniu walki wieczoru, a dostajemy bardzo dużo walk, każda z jakąś swoją historią. Wciąż czekam na rywala dla Głowackiego, który najpewniej zdecyduje czy wykupię PPV czy nie. Póki co gala przypomina te mniejsze rosyjskie piątkowe eventy, jak na przykład ta, gdzie ostatnio Gradowicz walczył z Berrio. Cała masa fajnych zestawień, ale nie ma takiego bum, na które by się z niecierpliwością czekało. Tutaj każda walka mnie w jakiś sposób grzeje, ale każda lekko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - kubala1122331 - 15-05-2017 09:52 PM
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017 - neo2114 - 24-06-2017, 04:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości