Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
14-06-2017, 03:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2017 03:38 PM przez RSC-2.)
Post: #41
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
(14-06-2017 10:39 AM)Gogolius napisał(a):  Pytanie czemu dawanie reputa jest równoznaczne z wchodzeniem do tyłka

Uzasadniam.

Punkty minusowe które ktoś tam dał Wirtutti trochę mnie zaciekawiły i zacząłem przeglądać i czytać te reputy oraz ich uzasadnienia i posty których dotyczyły.

Wcześniej nigdy sprawami punktów nie interesowałem się, bo miałem je w daleko w d...


Po analizie doszedłem do wniosku ,że tych punkcików które mają uzasadnienie w treści postu jest bardzo niewiele.





Zdecydowana większość to "wzajemne uprzejmości" i dawanie punktów nawet za głupawe posty.

Przyznawanie punktów odbywa się czasem hurtowo i wielokrotnie dwaj forowicze na przemian dają sobie punkty aby nabić licznik.

Te punkty bardzo często nie mają żadnego odzwierciedlenia w treści postu.

To nic innego jak albo włażenie sobie nawzajem do tyłka , albo wzajemne nabijanie licznika , albo zwykła dziecinada i zabawa która nie wiem czemu ma służyć i jaki ma cel.

Administratorzy już dawno powinni zastanowić czemu służy ta zabawa i jaki cel spełnia ona na forum.


Mnie osobiście nie przeszkadza gdy dwóch idiotów na przemian przyznaje sobie punkty aby dowartościowywać się nawzajem.

Ja tylko napisałem swoje zdanie na ten temat i nazwałem tą zabawę tak jak ja ją odbieram.

Jeżeli ktoś myśli ,że jest ważniejszy dlatego że ma dużo punktów to się myli.

Ale dla mnie śmiesznym nie jest to kto ma ile punktów.
Bo otrzymujący nie ma wpływu na to ,że jakiś pajac daje mu punkty za pisanie głupot.

Dla mnie pajacami są Ci którzy te punkty na prawo i lewo rozdają .

I dlatego opublikuję ten ważniejszy ranking w który pokażę kto ile punktów dał.

A więc będzie to ranking największych wazeliniarzy i pajaców tego forum.

[Albo to forum jest poważne i panują tu zdrowe i logiczne zwyczaje ,albo jest to zbiegowisko dresów i kapturów którzy stwarzają tu patologiczną subkulturę.]


----------------------------------------------------------------------------------------
I jeszcze pytanie do Gogoliusa.

Skoro Ty pytasz dlaczego dawanie reputów jest włażeniem do tyłka to ja się Ciebie pytam jaką pozytywną rolę na tym forum spełnia dawanie punktów i czemu ono służy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie? - RSC-2 - 14-06-2017 03:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości