Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
23-05-2017, 07:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2017 07:46 AM przez Gogolius.)
Post: #26
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
Lewak jest określeniem pejoratywnym. Jeśli ktoś czuje się obrażony takim stwierdzeniem to nie powinno się go używać. To tak jak gej i pedał. Jedno słowo jest okej, drugie mniej.
Jeśli chcesz określić kogoś poprzez jego poglądu możesz użyć słowa "lewicowiec".

Chyba, że słowo "lewak" wejdzie do słownika języka polskiego oznaczające "kogoś przez pryzmat jego poglądów".

Z resztą obecnie problemu nie ma, konkretne obrażanie użytkowników, którzy poczuli się dotknięci przez rozmówców w ciągu ostatniego roku mógłbym policzyć na palcach jednej ręki.

Co do propozycji:

1. Nie mam pojęcia co jest złego w punktach reputacji i czemu "zieleń sprawia, że brakuje tutaj ludzi". Jakieś argumenty?
Oczywiście jeśli ktoś wyłoży dowód na to, że brak reputacji przekłada się na wzrost wartościowych użytkowników to myślę, że usunięcie ich to kwestia kilku chwil.

2. Nie wiem czemu miałaby służyć kadencyjność moderatorów. Jakieś argumenty?
Choć jako różowy może nie powinienem się wypowiadać.

3. Taką ankiete można wprowadzić nawet pod koniec maja i głosować nad Userem Maja, nie widzę problemu - chyba że silnik nie pozwala zrobić ankiety na taką ilość pozycji by objąć wszystkich użytkowników (ale skoro jest ich mało to powinien dać radę).

4. Zegarek to moce Maynarda, jest regularnie na forum więc pewnie się odezwie w tym temacie.

5. Nie dowiedziałem się o co chodzi z odwagą i moderowaniem offtopu. Z zasady lecą posty totalnie niezwiązane z tematem. Jeśli ktoś porusza się na obrzeżach tematu albo dyskusja odchodzi z głównego biegu, ale po chwili wraca to jest okej. Dużo częściej zdarza mi się napisać, że mamy offtop i czas wrócić do tematu niż skasować post.

6. Równouprawnienie - no tu już pojechałeś wypowiadając się w imieniu innych osób, które napisały jednego posta i znikły. Nie można wprowadzić nakazu odpisywania na konkretne posty. Każdy użytkownik może odpisywać tam gdzie chce. Jeśli nowy napisze coś co nikogo nie interesuje to przecież nikt nie będzie na siłę trzaskał posta, żeby mu odpowiedzieć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie? - Gogolius - 23-05-2017 07:33 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości