Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
22-05-2017, 08:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2017 08:35 PM przez redd.)
Post: #20
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
@Wietnam
1. Temat był już kiedyś maglowany na forum i większość była za pozostawieniem reputów.
2. Myślę, że nie ma takiej potrzeby, dopóki moderator dobrze robi swoją robotę i nie budzi większych kontrowersji. @Gogolius sprawdza się dobrze w swojej roli imho.
3. Skoro reputy odstraszają, to user miesiąca odstraszałby tym bardziej. Już wolę punkty reputacji, bo przynajmniej dotyczą konkretnych postów.
4. U mnie godzina jest prawie okej (śpieszy o 5 minut).
5. Jakby banować za nieodpowiednie wpisy w tematach, to na tym forum chyba nawet moderator by się nie ostał Smile Jak dyskusja odbiega od tematu, ale jest barwna, z jajem i klei się, to moim zdaniem powinna trwać w najlepsze. A jeśli chodzi o @Wilczka, to szkoda, że tak się stało, ale widać nie po drodze było mu z forum. Mam jednak cichą nadzieję, że wróci.
6. Każdy kiedyś miał swój pierwszy post Wink Jeśli ktoś pisze ciekawie, ma coś do powiedzenia, tak z pewnością się przebije. Nic na siłę, bo siłą dyskusji jest jej spontaniczność (bądź dobry trolling Wink ).

(22-05-2017 05:32 PM)RSC-2 napisał(a):  A tu widzę ,że głosy są trochę inne.

Wiec jaka jest prawda?

Jeszcze 5 userów i byłoby może nie doskonale, ale "bardzo okej". Forum dalej byłoby kameralne, ale trochę bardziej dynamiczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie? - redd - 22-05-2017 08:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości