Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
22-05-2017, 12:02 PM
Post: #15
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
(02-03-2017 09:02 PM)RSC-2 napisał(a):  Poświęciłem trochę czasu na analizę popularności tego forum oraz jego kondycji.

1. Na forum udziela się ok. 17 piszących dość systematycznie

2. Duża ilość osób odwiedza forum codziennie , ale nie napisała ani jednego postu.

3. 22 osoby mający znaczną ilość napisanych tu postów przestało tu pisać

4. Bardzo duża ilość zarejestrowanych to boty.


Nasuwa się pytanie.

Czy to forum się rozwija?
A jeżeli się nie rozwija to dlaczego?

Dlaczego jest tak mało piszących i czyja to wina?


No właśnie, może pora by pochylić się nad tym co napisał nasz naczelny troll.
Naszła mnie ostatnio taka refleksja, ze coraz mniej mamy tu ciekawych, zażartych dyskusji, niewiele się tu tak naprawdę dzieje, choć od razu zaznaczam ze nie widzę jakiegoś dramatu.

Przez ostatnie 2-3 lata odeszło kilku(nastu) naprawdę wartościowych userów a kilku jest tu tylko "duchem".

Wilczekstepowy - odszedł dopiero co (chyba definitywnie) i tak naprawdę to nie wiadomo dlaczego...
Sander - robi karierę na boxingu i nie ma czasu (ochoty) by siedzieć tez tutaj, rozumiem.
BMH - dlaczego odszedł to w zasadzie tez nie wiem
Mastrangelo - jak wyżej
Pakman - prawdopodobnie brak czasu
Szakal - ?
RedHawk - ?
Matys - ?
Crumb - ?
RoyJonesJr - ?
CCConeser - ?
Adammobp - ?
Rambo - ?
Jerome - ?
Splinter - ?
Pyra - ?
Maverick - ?
Calaf - ?

Wszystkich oczywiście nie wymienię ale już ta lista jest dość długa jak na to kameralne forum.

Są tez osoby, których aktywność jest bardzo słaba. Wiem, każdy ma swoje życie, brak czasu to coś na co cierpi chyba każdy z nas. Ja tez mam go coraz mniej.
Ale jedźmy dalej.

Maynard - ogromna wiedza a dyskusji z twoim udziałem nie ma w ogóle
Bestia - wpadasz raz na kwartał, napiszesz 2 posty i znikasz...
Joker - a Ty czemu nic nie piszesz?
Krychu - kiedyś byłeś taki aktywny...
Metzger - ciekawy user jesteś, wprawdzie jak już coś piszesz to przeważnie nie o boksie ale dobre i to
TomaszX - tez rzadko się tu udzielasz



Nie jest to absolutnie krytyka żadnego z was. Tak tylko sobie rozkminiam jaka panuje tu sytuacja...Myślałem, ze takie pomysły jak punktowanie walk, którym zajmuje (zajmował?) się Redd czy typowanie, które prowadzę ja, ożywi trochę forum ale na dłuższą metę niewiele to dało, a punktowanie to już w ogóle umarło...

Jeszcze raz na koniec: kameralny charakter tego miejsca ma swoje zalety jednak mi po prostu nieraz brakuje gorących dyskusji i polemik a przecież głównie do tego powinno służyć forum dyskusyjne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie? - Martin - 22-05-2017 12:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości