Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasi ulubieni pięściarze
15-02-2017, 06:31 PM
Post: #4
RE: Wasi ulubieni pięściarze
Świat:

GGG - za całokształt. Skromny, sympatyczny, zajmujący się tym, czym powinien, czyli boksowaniem. Z przyjemnością go oglądam i cieszę się na każdą jego walkę.

Wasyl Łomaczenko - niesamowita technika i bardzo widowiskowy styl. Prawdziwa uczta dla oka i materiał do naśladowania Smile

Chris Eubank jr. - zdecydowanie nie dorównuje ojcu ale mocno się stara. Nie jest może tak śmieszny jak papa, jednak wszystko jeszcze przed nim. Na przykład:

Callum Smith - czyli ktoś, kto z pewnością sprowadzi Eubanka na ziemię, jeśli ten zdecyduje się z nim walczyć. Poza tym mocny, solidny zawodnik, którego dobrze się ogląda.

Terence Crawford i Erislandy Lara - za walory artystyczne. Czysty, estetyczny i przyjemny dla oka boks. Crawford ma u mnie dodatkowy plus za zmiany pozycji.

Rachim Czakijew - wiem, walczy ostatnio koszmarnie i nic już z niego nie będzie. Ale i tak uwielbiam go oglądać, bo jego styl jest po prostu niepowtarzalny, choć idiotyczny.

Deontay Wilder - ludzie wieszają na nim psy, że tchórz i "bumobij" , ale ogląda się go całkiem przyjemnie. W dodatku to bardzo nieszablonowy ciężki o budowie, która bardziej przypomina eksperyment eugeniczny, niż normalnego człowieka.

Katie Taylor - taki Łomaczenko w spódnicy. Generalnie nie jestem fanem kobiecego boksu ale na Katie można popatrzeć Smile

Polska:

Tutaj jest kłopot, gdyż polski boks praktycznie nie istnieje. Nie w tym sensie, że nie ma żadnych bokserów. Oni są, tyle że albo zamiast boksem zajmują się wszystkim innym i... nie boksują albo boksują beznadziejnie. Z łezką w oku wspominam czasy, kiedy walczyli Proksa, Kostecki, czy Adamek w szczytowej formie? Obecnie na polskich pięściarzy po prostu nie chce mi się patrzeć. Interesująco zapowiada się:

Adam Balski - jak dla mnie przyszła nadzieja polskiej kategorii cruiser. Chyba że go zepsują. Ale miło się na niego patrzy.

Mógłbym jeszcze wymienić Izu Ugonoha ale tutaj się waham, gdyż patrzę na walory czysto bokserskie a tutaj na razie nic nie wiadomo. Zobaczymy, jak zaprezentuje się w najbliższej walce i wtedy się zobaczy, czy warto go oglądać. Bo na starcia z jakąś trzecią ligą szkoda mi czasu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wasi ulubieni pięściarze - KrychuTMT - 15-02-2017, 05:32 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - redd - 15-02-2017, 06:14 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - Wietnam - 15-02-2017, 06:23 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - fext - 15-02-2017 06:31 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - Martin - 15-02-2017, 09:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości