Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasi ulubieni pięściarze
15-02-2017, 05:32 PM
Post: #1
Wasi ulubieni pięściarze
Skoro mamy hejt temat to może teraz coś bardziej pozytywnego.

Świat:
Adrien Broner - Odstawił wiele żenujących scen, ale jest to barwna postać, jego trash talk zawsze powoduję uśmiech na mojej twarzy( czasem z politowania) , ale wzbudza moją sympatie. W ringu daję niezłe walki ( nie to samo co w 130/135, ale wciąż miło się ogląda) #teamAB
Adonis Stevenson - W swoim prime strasznie interesujący zawodnik, który mógłby osiągnąć znacznie więcej gdyby jego poważna kariera zaczęła się wcześniej niż w wieku 36 lat. Ogromny plusik za zlanie buraka Bellew.
Saul Alvarez- Tak, kariera Canelo to ogromny hypejob. Jednak mimo całej otoczki, to wciąż jest bardzo dobry zawodnik, który w młodym wieku dawał zacięte walki z Larą, Troutem czy Cotto. Podniósł się po ośmieszeniu przez FMJ za co też plusik. Walki Saula nigdy nie są nudne, hejtuje GBP za jego prowadzenie, ale samego zawodnika propsuje.
Tyson Fury- Detronizacja Kliczko oraz genialny trash talk.
Specnaz- Ostatnio chujowa zagrywka z pasem WBA, jednak w ringu zawsze zostawia kawał serducha i niestety zdrowia.
Deontay Wilder- Za dziki styl i cepy zza dupy, za zajście daleko w boksie po 10 latach treningów. Showman i sprawia wrażenie równego gościa.
Mike Mollo- Za walki z Polakami, za zmasakrowanie Zimnocha. Dodatkowo jest to rodzinny, miły człowiek ( wniosek z konwersacji na FB).
Steve Cunningham- Bardzo dobry zawodnik, który pomimo poważnej szklanki zawsze walczył do końca , dawał znakomite walki z Polakami oraz za zbicie Hucka Big Grin.
Daniel Jacobs- Za podniesienie się po walce z Pirogiem, za powrót do boksu po nowotworze. Jak wygra z GGG to powinni zrobić o nim film. WAR DANIEL !

To jest taka topka, uwielbiam Rigo ale ostatnio daje dupy DodgyDodgyDodgy

Polska:
Ajtuj Szpilka- Bokser solidny, w wadze ciężkiej bez szans na żadne sukcesy sportowe. Jednak lubię go za jego szczerość, nawet jak pierdoli straszne farmazony. Podziwiam go, że potrafił wzbudzić tak duże zainteresowanie wokół własnej osoby, że zarabia kosmiczne pieniądze jak na swoje realne możliwości sportowe. Każdy polski bokser powinien udać się do Szpilki po lekcje z autopromocji, bo w tym Artur wyprzedził polski boks o lata świetlne. Chyba jedyny bokser który medialne może przebijać zawodników KSW.
Maciej Sulęcki- Za pozbycie się waty z łapy i niezły skillset, niestety w jego kategoriach jest pełno kozaków i ciężko będzie o pasy.
Izu Ugonoh- Weryfikacja 25 lutego, jednak propsuje za odważne decyzje i polszczyznę lepszą od niejednego Polaka.

W Polsce straszna mizeria Angry

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wasi ulubieni pięściarze - KrychuTMT - 15-02-2017 05:32 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - redd - 15-02-2017, 06:14 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - Wietnam - 15-02-2017, 06:23 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - fext - 15-02-2017, 06:31 PM
RE: Wasi ulubieni pięściarze - Martin - 15-02-2017, 09:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości