Ankieta: Kto wygra walkę?
Wilder przez KO
Wawrzyk przez KO
Wilder decyzja
Wawrzyk decyzja
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder vs Gerald Washington/Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale
27-02-2017, 11:46 AM
Post: #286
RE: Deontay Wilder vs Gerald Washington/Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale
(27-02-2017 09:51 AM)Hugo napisał(a):  Nigdy wcześniej nie widziałem boksera, który po przeprowadzonej akcji ofensywnej (i to dość udanej) wieszałby się na linach z wyczerpania. W uzupełnieniu poprzedniego postu dodam jeszcze, że ponadprzeciętnie szerokie bary to na ogół dowód ponadprzeciętnej krzepy i wydolności. Jednak czasami są one także objawem chorobowym rozedmy płuc.
Musisz się przejechać do stolicy i popatrzeć na mnie, bo powyższy opis dokładnie odpowiada moim osiągnięciom. Bary utrudniające przechodzenie przez drzwi, spora klatka i... astma. Jeżeli mam zły dzień albo dodatkowo zapomnę lekarstw, to po kilku atakach z kombinacjami następuje samozaoranie i prośba o przerwęSmile Tyle że ja jestem staruchem-amatorem a Izu młodym zawodowcem. Z Pricem bym go jednak nie porównywał, bo według mnie w jego przypadku za braki kondycyjne odpowiada beznadziejna psychika. Nawet lekko przyciśnięty spina się tak straszliwie, że momentalnie zużywa całą posiadaną energię. Przypadek Izu to raczej możliwe kłopoty z płucami plus zabawa w Czakijewa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Deontay Wilder vs Gerald Washington/Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale - fext - 27-02-2017 11:46 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości