Ankieta: Kto wygra walkę?
Wilder przez KO
Wawrzyk przez KO
Wilder decyzja
Wawrzyk decyzja
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder vs Gerald Washington/Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale
28-01-2017, 07:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2017 07:08 AM przez RSC-2.)
Post: #145
RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Izu Ugonoh vs Dominic Breazale
Ooo proszę. Nareszcie się ktoś ze mną zgodził.

Dodam jeszcze ,że Wasilewski często zachowuje się irracjonalnie.
Może już wszyscy zapomnieli jak "obrażał" się jak panienka na niektóre portale i zabraniał swoim bokserom udzielania wywiadu.
Ponadto blokował niektórym dostęp do swoich gal , odmawiał uczestniczenia w konferencjach prasowych i utrudniał obecność na ważeniach.

Dlatego też mam poważne wątpliwości co do jego zasług dla rozwoju polskiego boksu zawodowego.
Ja zaryzykowałbym tezę ,że raczej przyczynił się do zahamowania jego rozwoju bo zmonopolizował dziedzinę i swoimi układami [np. z Polsatem] blokował dostęp innym promotorom do największych gal w Polsce.

Irytowała mnie sytuacja gdy Borek do swoich programów zapraszał tylko Wasilewskiego albo ostatecznie Babilońskiego, promując ich na siłę.

O tym że Wasilewski jest hamulcowym polskiego boksu zawodowego świadczy także to że najlepsi polscy bokserzy robili karierę dopiero wtedy gdy wyjechali z Polski i podpisywali kontrakty z zagranicznymi promotorami.
[Adamek byłby nikim gdyby był u Wasilewskiego]

Według mnie Wasilewski jest bardziej biznesmenem niż propagatorem sportu.
Ale wolno mu.
"Jego małpy jego cyrk"

A ja nie będę jak "Matti" właził mu do .... bez mydła.
Takie jest moje prawo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Izu Ugonoh vs Dominic Breazale - RSC-2 - 28-01-2017 07:06 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości