Ankieta: Kto wygra walkę?
Wilder przez KO
Wawrzyk przez KO
Wilder decyzja
Wawrzyk decyzja
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder vs Gerald Washington/Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale
27-01-2017, 04:48 PM
Post: #142
RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Izu Ugonoh vs Dominic Breazale
(25-01-2017 09:50 PM)RSC-2 napisał(a):  Trudno mi polemizować z taką argumentacją.

Przypomina mi to analogiczną argumentację PRL-u gdzie "dbano" o swoich obywateli zapewniając im wszystko, czyli darmową opiekę medyczną , darmowe mieszkania , darmowe wykształcenie, prawie darmowe wczasy itp. itd.

Tylko ludzie uciekali z Polski do USA a nie odwrotnie.

Z Wasilewskim jest podobnie.

Nie słyszałem aby jakiś dobrze zapowiadający się bokser z USA "uciekł" od swojego amerykańskiego promotora do "wspaniałego" Wasilewskiego.

[Jeżeli pytasz o dowody to otwarcie na ten temat w swoich wywiadach opowiadali Szpilka , Kostecki i "między wierszami" Włodarczyk.]

Jestem daleki od stwierdzenia ,że Wasilewski to krwiopijca.
Ale prawda jest taka ,że w tych swoich "szklarniowych" [ jak to Ty przedstawiasz ] warunkach nie wychował ani jednego "światowego" formatu boksera. Wszystko to przypadkowi mistrzowie którzy nawet będąc mistrzami świata nie walczyli z najlepszymi bokserami swojej kategorii.

Bokserzy z USA tu nie przyjadą z oczywistych powodów. Przeca ich rynek jest z 1000x większy, niż ten w PL, a po drugie kto by ich chciał w PL oglądać? Wielka Brytania to potęga na chwilę obecną, z wielkim zapotrzebowaniem na boks, a jakoś Amerykanów tam nie ciągnie. Już nie pisząc o olbrzymich możliwościach w USA odnośnie szkolenia / sparingpartnerów, o czym możemy pomarzyć.

Polski boks stoi lepiej, niż ten w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Włoszech, Austrii (+ wiele innych państw) - porównywalnie z Hiszpanią i Francją (tak na oko, bez zaglądania w boxrec), co jest dosyć zadowalającym osiągnięciem. Tym bardziej, że nie istnieje tu boks amatorski, wypaczany przez szkolenie, które zatrzymało się na czasach potopu szwedzkiego.

Ps. Jakoś Szpilka gubiący złote łańcuchy i Włodarczyk lamentujący, że kupił dwa motocykle nie bardzo przekonują mnie, jako przypadki biedaków Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Izu Ugonoh vs Dominic Breazale - redd - 27-01-2017 04:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości