Ankieta: Kto wygra walkę?
Wilder przez KO
Wawrzyk przez KO
Wilder decyzja
Wawrzyk decyzja
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder vs Gerald Washington/Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale
26-01-2017, 10:14 AM
Post: #130
RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Izu Ugonoh vs Dominic Breazale
Tak, tak. Nieświadome branie i zanieczyszczone odżywki. Odnoszę wrażenie, że zawodowi sportowcy to jakaś bardzo szczególna grupa osób, strasznie pechowa. Bo co ie kupią, tam koks. Kupuje taki pomadkę do ust a w niej sterydy. To samo z kotletami. Czeski tenisista Petr Korda nabawił się nandrolonu z powodu befsztyków, pochodzących z nakoksowanych bydląt. Wprawdzie jakiś złośliwiec obliczył, że sportowiec musiałby codziennie zjadał cielaka razem ze skórą i kopytami ale nic to. Może zjadał. Na kolejnego pechowca sterydy zaczaiły się we wcieranej w penisa maści zwiększającej doznania. A odżywki to już w ogóle temat rzeka. Winstrol w co drugim pudle.

Patrząc na to dochodzę do wniosku, że chyba jestem jakimś szczególnym pechowcem. Bo piję kawę. Zazwyczaj południowoamerykańską, bo taką lubię. Pochodzi z Kolumbii, Brazylii, Gwatemali i innych San Escobarów. Żona też ją pije. Uwzględniwszy średnie tygodniowe zużycie obliczyłem, że od lat 90 ubiegłego wieku mogłem (mogliśmy) skonsumować grubo ponad 700 opakowań takiej kawy, przy czym z dużą dozą prawdopodobieństwa każda paczka pochodziła z innego transportu. Bo raz była meksykańska, później brazylijska i tak dalej. I cholera, pomimo podejrzanego pochodzenia w każdej z paczek za każdym razem była... kawa! 700 sztuk i w każdej pieprzona kawa. Ani jednej paki z kokainą, którą mógłbym opchnąć na wolnym rynku, stając się szczęśliwszy i bogatszy. Tymczasem taki sportowiec idzie do sklepu, bierze dowolną odżywkę i łubudu! Od razu z oxandrolonem. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Izu Ugonoh vs Dominic Breazale - fext - 26-01-2017 10:14 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości