Ankieta: Kto wygra walkę?
Wilder przez KO
Wawrzyk przez KO
Wilder decyzja
Wawrzyk decyzja
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder vs Gerald Washington/Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale
25-01-2017, 09:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2017 09:34 AM przez fext.)
Post: #104
RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Izu Ugonoh vs Dominic Breazale
Ha! Widzę że moja idea jest bliska urzeczywistnienia. Zorganizujmy pierwszą na świecie... Polsat Koksing Night! Obsada doborowa. Rewanż Cieślaka z Jeżewskim, Wawrzyka z Powietkinem (albo w jego miejsce Wach, jakby Rosjanin kręcił nosem), załatwiłoby się też jakąś przepustkę dla Kosteckiego i ściągnęło dla niego... ja wiem? Guillermo Jonesa? Albo Felka Sturma, jakby nasz król cyganów okazał się za lekki. W międzyczasie wpadłby tez jeszcze jakiś Kid Galahad i mamy galę jak marzenie. Hasłem byłoby "Bierzemy wszystko a nawet więcej!". Liczę na porywające walki i oczywiście dolę za prawa autorskie do pomysłu Smile

@Hugo
Przyłapanie Wawrzyka na stanozololu to nie efekt "brania przez lata", bo jakby on brał przez lata to nie miałby takiej sylwetki jaką ma. Mógł brać podczas obozów przed ważniejszymi walkami. No i paradoksalnie również podczas rehabilitacji, gdyż akurat w tym wypadku byłoby to medycznie uzasadnione Smile A teraz najwyraźniej przegiął i mu wykryli. Albo wziął też nandrolon, który wypłukał, więc nie było go widać. Bo te dwa sterydy chodzą zazwyczaj w parze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Deontay Wilder vs Andrzej Wawrzyk/Izu Ugonoh vs Dominic Breazale - fext - 25-01-2017 09:25 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości