Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broń - dyskusja ogólna
08-12-2016, 04:10 PM
Post: #40
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
(08-12-2016 09:21 AM)Joker napisał(a):  Kurcze co sie tak tej bomby uczepiles,bez broni i Tak cie wypierdooli w powietrze.Mając bron masz wiecej możliwości,by takiego gościa zabić lub obezwladnic przed zrobieniem bum.Terrorysta\Ciapaty wyjmuje bron na festynie lub innej dużej imprezie okolicznościowej,co robisz,uciekasz w popłochu jak głupie barany czy mając broń możesz takiego gościa unieszkodliwic.To samo z samobójca który będzie strzelał w galerii,wy się tego boicie a pomyślcie troszkę szerzej.Mając bron każdy może takiego typa zabić po pierwszym strzale a nie całym magazynku.Cytując klasyka,zajebaliscie sobie głowę jakimiś pierdolami o miłości i sztucznym heroizmie i teraz to probujecie wcisnąć innym.Z tego co kojarzę to macie już swoje lata goście,a nadal wierzycie w pierdolona utopie i glosicie hasła hipisow sprzed 60 lat.Co mi da miłość jak w nocy z nożem na włamanie przyjdzie włamywacz?Choćbym
był najlepszym człowiekiem na świecie,z najczystszym sercem to nigdy nie mam gwarancji ze nie znajdzie się gość którego dusza jest ciemna jak noc.I nie pomoże nauczanie o miłości i wtykania poprawnych politycznie pierdol.Słyszeliście rodzice zamordowanie studentki przez uchodźców,zbierali na jej pogrzebie datki na uchodźców.

Jak ja Cie szanuję za ten real talk Joker, props mordo.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Broń - dyskusja ogólna - Martin - 05-12-2016, 12:38 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - Gogolius - 13-12-2016, 04:35 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - redd - 21-12-2016, 12:48 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - KrychuTMT - 21-12-2016, 02:02 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - Gogolius - 14-01-2017, 08:00 PM
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty) - KrychuTMT - 08-12-2016 04:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości