Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Beterbijew vs Ranoni Prieto (23.12.2016 Kanada)
30-12-2016, 08:00 PM
Post: #18
RE: Artur Beterbijew vs Ranoni Prieto (23.12.2016 Kanada)
Imponuje Beterbijew, ale ja nigdy nie lubię robić gwiazdy z zawodnika, który regularnie i szybko nokautuje każdego średniaka czy nawet zawodnika z nazwiskiem, który swoje najlepsze lata ma już za sobą. Pewnie kojarzycie, był już taki Kudriaszow, który też był już w opinii wielu dominatorem nie tylko w cruiser, ale nawet i w ciężkiej, po czym przyszło mu się zmierzyć z Durodolą, który wyszedł po wygraną, nie padł nieprzytomny po pierwszym ciosie i zaczęły się kłopoty. Oczywiście nie mówię, że z Beterbijewem będzie podobnie, ale ja czekam na większe wyzwania w jego wykonaniu i wtedy będę w stanie powiedzieć coś więcej. Póki co wygląda bardzo dobrze, jest nieźle wyszkolony technicznie, ale sądzę, że z takim Kowaliowem czy Wardem przeżywałby między linami męczarnie. W ofensywie przypomina mi trochę Cieślaka, też impulsywny, imponujący, efektowny ale spokojny, dobrze przygotowany technicznie rywal, mógłby skutecznie go skontrować, a wtedy tak naprawdę nie wiemy, co by się stało. Chętnie sprawdziłbym go z DOBRZE przygotowanym Chilembą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Artur Beterbijew vs Ranoni Prieto (23.12.2016 Kanada) - kubala1122331 - 30-12-2016 08:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości