Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11 Listopada - odzyskać wspólnotę losu (Leszek Moczulski)
11-11-2016, 08:28 PM
Post: #4
RE: 11 Listopada - odzyskać wspólnotę losu (Leszek Moczulski)
Moim zdaniem Święto Niepodległości powinno być obchodzone w dniu zakończenia Powstania Wielkopolskiego(Rozejm w Trewirze), kiedy tereny na których rodziło się państwo polskie odzyskały niezależność. Ja jako rodzony Bydgoszczanin identyfikuję się z powstańcami wielkopolskimi i KNP, dzięki którego działaniom sukces powstania został uznany przez Ententę . Strasznie mnie to wkurwia jeżeli taki starzec pierdoli farmazony typu "Wpłynęło to niewątpliwie na fakt, że niepodległe państwo polskie zostało uznane de iure przez mocarstwa zachodnie dopiero w styczniu i lutym 1919 r." No fakt , normalne w Polsce, że nikt nie pamięta o wygranym powstaniu..

ONR od dawna odwołuje się do rzeczy i osób do których nie powinien m.in do Romana Dmowskiego który był ich przeciwnikiem ale whatever. Przypomniało mi się jak byłem na lokalnych obchodach 1 marca organizowanych przez ONR i innych narodowców i przy śpiewaniu hymnu tylko ja, moi koledzy i z 2 osoby znały cały hymn. Tacy to są kurwa polscy narodowcy, przedwojenni endecy przewracają się w grobach jak patrzą na takich następców. O MW mam dużo lepsze zdanie, już pomijając ich kato-nacjonalizm mają o wiele lepszych i po prostu bardziej oczytanych, bystrzejszych działaczy.

Jednoczenie Polaków to jest zwykły slogan.Polacy nigdy nie byli i nie będą zjednoczeni. Zresztą nawet ten staruszek dzieli Polaków swoimi lewicowymi roszczeniami do Święta Niepodległości.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 11 Listopada - odzyskać wspólnotę losu (Leszek Moczulski) - KrychuTMT - 11-11-2016 08:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości