Ankieta: Kto wygra - Łomaczenko czy Walters?
Ankieta jest zamknięta.
Łomaczenko PTS 69.23% 9 69.23%
Walters PTS 0% 0 0%
Łomaczenko szybkie KO (do 6 rundy) 7.69% 1 7.69%
Walters szybkie KO 0% 0 0%
Łomaczenko późne KO (po 6 rundzie) 7.69% 1 7.69%
Walters późne KO 15.38% 2 15.38%
Remis 0% 0 0%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
28-11-2016, 11:53 AM
Post: #47
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Bardzo średnio podobało mi się poddanie walki przez Waltersa. Ja rozumiem bezradność, ja rozumiem obciążenie psychiczne i takie zniesmaczenie, że tak bardzo nie idzie, no ale z jakiegoś szacunku do kibiców należało próbować cokolwiek zrobić tym bardziej, że przecież rozbity nie był w ogóle. Sam pojedynek bez większej historii. Łomaczenko od pierwszej rundy kontrolował Jamajczyka i chociaż ten starał się z początku wywierać presję, uderzająv głównie na tułów, to jednak był bezradny. Widać, że Wasyl z początku nieco bał się siły Jamajczyka, bo zaczął bardzo ostrożnie, ale z rundy na rundę zdecydowanie się rozkręcał. Przyznaję się bez bicia, że spodziewałem się czegoś innego. Cóż, najwidoczniej przeceniłem Waltersa/nie doceniłem Łomaczenki/nie zauważyłem układu stylów, który zdecydowanie pasował Ukraińćowi (niepotrzebne skreślić).

Gala słabiutka. Ponomariow pomęczył jakiegoś twardego journeymana, ale w sumie nic wielkiego nie pokazał, wszystkie akcje jednostajne, w jednym tempie, bez błysku. Sam natomiast wyłapał kilka sierpowych, a ten w ostatnich sekundach walki mógł się zakończyć dla niego tragicznie. Rosjanin przypomina mi trochę w ringu... Kołodzieja i w sumie obaj są podobnie prowadzeni. Widziałem jeszcze starcie Trevora McCumby'ego z Donovanem George'm. Też nic specjalnego. Szybki nokaut Trevora, ale nie wiem czy te mega obszerne ciosy zza tyłka będą skuteczne na lepszego przeciwnika. Obawiam się, że nie.

W zasadzie nie żałuję, że ostatecznie się was posłuchałem i grzecznie poszedłem spać. Undercard słabiutki, a walka wieczoru to dla mnie spore rozczarowanie (głównie Walters, bo boks Łomaczenki to klasa).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas] - kubala1122331 - 28-11-2016 11:53 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości