Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Joshua przed czasem
Joshua na punkty
Kliczko przed czasem
Kliczko na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
30-04-2017, 03:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2017 03:39 PM przez RSC-2.)
Post: #204
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
@fext
Ja rozumiem ,że forum jest po to ,aby „o czymś” pisać
Jeżeli nie ma ciekawych gal to pisze się przepowiednie na temat walk, które mają odbyć się w przyszłości.
Już nie jedna walka udowodniła [szczególnie w wadze ciężkiej ] ile warte są te przepobrednie.
Ja w takich dyskusjach prawie nie biorę udziału i dlatego ta krytyka z mojej strony.
Jestem realistą i dlatego wolę oceniać to co widzi moje oko, niż bawić się w wyrocznię.
Przyznaję ,że Twoje wyjaśnienie o „farmakologicznym wzmocnieniu” jest logiczne i możliwe.
Ale czy ktokolwiek może być zaskoczony tym ,że wszyscy bokserzy się wzmacniają?

Ponadto mój tekst był w małym stopniu skierowany do osób tu piszących.
Bardziej chodziło mi o ekspertów w studiu telewizyjnym.
Bo to za nimi przeciętny kibic powtarza wszystkie brednie i to oni na naiwnych i niemyślących kreują poglądy,oceny,analizy.
Tacy właśnie telewizyjni i prasowi manipulatorzy „wmówili” gawiedzi ,że FMJ to gwiazda i wirtuoz i geniusz.
I od tej pory prawie nikt nie zauważa , że to nudziarz , uprawiający antyboks, i narzędzie do zarabiania pieniędzy wykreowane przez mocodawców.
Obecnie mam poważne wątpliwości ile na tym forum opinii jest własnych, a ile pod wpływem „kreatorów mody”

@fext
Ja rozumiem ,że forum jest po to ,aby „o czymś” pisać
Jeżeli nie ma ciekawych gal to pisze się przepowiednie na temat walk, które mają odbyć się w przyszłości.
Już nie jedna walka udowodniła [szczególnie w wadze ciężkiej ] ile warte są te przepobrednie.
Ja w takich dyskusjach prawie nie biorę udziału i dlatego ta krytyka z mojej strony.
Jestem realistą i dlatego wolę oceniać to co widzi moje oko, niż bawić się w wyrocznię.
Przyznaję ,że Twoje wyjaśnienie o „farmakologicznym wzmocnieniu” jest logiczne i możliwe.
Ale czy ktokolwiek może być zaskoczony tym ,że wszyscy bokserzy się wzmacniają?

Ponadto mój tekst był w małym stopniu skierowany do osób tu piszących.
Bardziej chodziło mi o ekspertów w studiu telewizyjnym.
Bo to za nimi przeciętny kibic powtarza wszystkie brednie i to oni na naiwnych i niemyślących kreują poglądy,oceny,analizy.
Tacy właśnie telewizyjni i prasowi manipulatorzy „wmówili” gawiedzi ,że FMJ to gwiazda i wirtuoz i geniusz.
I od tej pory prawie nikt nie zauważa , że to nudziarz , uprawiający antyboks, i narzędzie do zarabiania pieniędzy wykreowane przez mocodawców.
Obecnie mam poważne wątpliwości ile na tym forum opinii jest własnych, a ile pod wpływem „kreatorów mody”
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017 - StefanBokser - 29-03-2017, 01:55 PM
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017 - RSC-2 - 30-04-2017 03:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości